Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Club United of Manchester
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #35
Re: Football Club United of Manchester
pawlo napisał(a):Starasz mi się pokazać, to POKAŻ. Bo na razie z każdym postem piszesz, że starasz się pokazać!
No przecież pokazuję Tongue, jeżeli nie docierają do Ciebie moje argumenty no to nic ;-) mnie to tam lotto kto jaki kto ma stosunek do Glazera Tongue

Wojtek3 napisał(a):w Polsce kibice UNITED to zazwyczaj kibice internetowi, tzn interesuje ich wyniki, wazne by UNITED kasowalo dalej puchary, transfery. Tak, sprawy kibicow sa oddalane na dalszy plan bo po co mam mnie to interesowac, i nie chce tu nikomu w tym momencie ublizac, bron boze.
Święte słowa, jednak jest to rzecz naturalna.

Wojtek3 napisał(a):Prawda jest taka, ze kazdy kto nie zaliczy 1 wyjazdu na UNITED z Red Army i nie zobaczy placzacych Angoli przez to, ze UNITED nie jest juz wolnym klubem i to, ze nie mamy juz suwerennosci to niestety ale gowno z tego bedzie.
Też prawda ;-)

Wojtek3 napisał(a):Musicie zrozumiec, ze Glazer to jedno wielkie nieporozumienie i dla was, ludzi ktorzy siedzicie przed netem nie ma to znaczenia, dla ludzi mieszkajacych na wyspach badz jezdzacych regularnie na mecze, jest to problem, bo skacza ceny wejsciowek
No spoko, tylko jaki wpływ mieli na to sami kibice, bo tam mieli te akcji, ale cóż z tego jak główni udziałowcy sprzedali swoje akcji, Glazer dobił do 9x% i kibice musieli tak czy siak sprzedać swoje akcje? Dlatego mówię, że wcześniej czy później United zostałoby wykupione, jak nie przez Glazera to przez innego miliardera.

Wojtek3 napisał(a):od sierpnia szykuje sie kolejna podwyzka donosi MUST

Spokojnie jeśli Glazer będzie ciągle podnosić ceny kibice zagłosują portfelami co jest najskuteczniejszym sposobem wyrażenia swojego zdania.... niestety.

Wojtek3 napisał(a):Zycze wszystkim wyjazdu na UNITED i pogadania z ludzmi ktorzy chodza na Manchester United od 1975 albo 1980 niewazne, maja za soba po 400 meczy i zobaczcie co oni czuje gdy przychodzi jakas akcja na OT i nie maja prawa glpsu jak kiedys albo jak musza wyciagac zaskorniaki by pojsc zobaczyc swoja ukochana druzyne ( a niektirzy juz nie moga ).
No właśnie to o czym mówi, wystarczy, że kibice walną ręką w stół i powiedzą STOP - nie będziemy kupować takich biletów i ciekawe co Glazer by powiedział gdyby nagle trybuny były puste...? To jest sposób, ale drastyczny... i wątpię aby kibice to zrobili bo jednak .... szkoda naszych chłopaków - czemu mają cierpieć za coś na co wpływu nie mają.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
01-03-2008 01:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Football Club United of Manchester - Guest - 25-02-2008, 21:36
Re: Football Club United of Manchester - radzio - 01-03-2008 01:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości