Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Club United of Manchester
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Football Club United of Manchester
radzio napisał(a):No przecież pokazuję Tongue, jeżeli nie docierają do Ciebie moje argumenty no to nic ;-) mnie to tam lotto kto jaki kto ma stosunek do Glazera

To bardzo cię proszę napisz tak:

Cytat:ARGUMENTY:
1.
2.
3.

Tak jak ja to zrobiłem. Bo na prawdę mi umknęły i widzę tylko teksty, że glazer nie jest taki zły. Jedny argument, jaki wyczytałem od ciebie, to to, ze united potrzebuje telefonu by zrobić transfer. Śmieszny, ale uznaję że jest Smile
radzio napisał(a):Dlatego mówię, że wcześniej czy później United zostałoby wykupione, jak nie przez Glazera to przez innego miliardera.

Co nie znaczy, że kibice mają się z tym pogodzić a już tym bardziej tolerować glazera. Bo coś mnie się zdaję, że jakby trafiło na innego człowieka, to wyszedłby do kibiców i porozmawiał z nimi.

radzio napisał(a):Spokojnie jeśli Glazer będzie ciągle podnosić ceny kibice zagłosują portfelami co jest najskuteczniejszym sposobem wyrażenia swojego zdania.... niestety.

Nie. Po prostu nie będzie ich stać na wykup karnetów. W zamian nich znajdą się inni day tripers, którzy chętnie zapłacą wyższą cenę. OT puste stać na pewno nie będzie. Tylko, że nie będzie tam już fanów a będą turyści.

radzio napisał(a):No właśnie to o czym mówi, wystarczy, że kibice walną ręką w stół i powiedzą STOP - nie będziemy kupować takich biletów i ciekawe co Glazer by powiedział gdyby nagle trybuny były puste...? To jest sposób, ale drastyczny... i wątpię aby kibice to zrobili bo jednak .... szkoda naszych chłopaków - czemu mają cierpieć za coś na co wpływu nie mają.

Radzio. Zapotrzebowanie na bilety kilkakrotnie przekracza miejsca na OT. Będą chodzić turyści. Wycieczki z azji, biznesmani, którzy chcą sie pokazać na stadionie. Prawdziwych kibiców nie będzie. Nie będzie dopingu (już jest żenujący). Będzie 76 tysięcy widzów. Dla glazera to korzystniej. Angol nie zajdzie do megastore i nie kupi przed meczem gadżetów. Turysta jak wpada, to zwiedzi wszystko i kupi wszystko.

I ciągle unikasz odpowiedzi mi na pytanie:
Czy chciałbyś atmosferę z lat 70 - 80 kosztem sukcesów, czy sukcesy kosztem atmosfery?

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
01-03-2008 01:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Football Club United of Manchester - Guest - 25-02-2008, 21:36
Re: Football Club United of Manchester - pawlo - 01-03-2008 01:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości