Ankieta: Platynowe czy sucharowe myśli?
Platynowe
Suchary
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie złote, a platynowe myśli...
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #7
Re: Nie złote, a platynowe myśli...
No to po prostu musi być:
Olis napisał(a):Otóż miałam dzisiaj sen. Najpierw spotkałam jakąś smarkulę owinięta flagą MU i pełno miała jakichś gadżetów zwiazanych z klubem, takie miała blond włoski, wyglądała na może 10 lat. I to była Michelle. :| Nie wiem skąd to wiedziałam, ale wiecie jak to w snach... niczego nie idzie wytłumaczyć. Smile No i potem zmienił mi się sen i organizowaliśmy jakiś zjazd ludzi z forum. I była impreza w przyczepie kempingowej ( ale ona była jakaś taka wielka w środku ;p ). No i jest zabawa, ogólnie spoko, tam był ring0, Tmssn, Ryjek chyba, Czaplak, rodzio, Kula, i jeszcze pełno wiary i jakimś cudem wiedziałam kim jesteście, chociaż was przecież na oczy nie widziałam. No i w pewnym momencie do tej przyczepy weszła policja i mówią, że my tu mamy jakieś zioło, czy jakieś tam narkotyki. I weszli, rozglądają się, a tam Tmssn siedział z takimi wieeeelkimi zielonymi dredami na głowie, one leżały na pododze za nim, takie były długie i policja mówi, że to na pewno on ma zioło. I wzięli go pod pachy, a te dredy za nim tak się ciągnęły... <hahaha> Nie no, nie mogę... :lol: I oni już wychodzą i nagle pojawia się Czaplak. A Czaplak to już zupełnie jak kosmita: była taki strasznie wysoki, chudy, ale miał też bardzo szerokie bary i takie włosy brązowe obcięte jak mnich i taką koszulkę w zielono-białe paski <hahaha> I jak wleciał to mówi, że on tutaj się nami opiekuje, i co to w ogóle znaczy, że biorą Tomassena jak nie mają dowodów, a wtedy ring0 krzyknął z daleka gdzieś, że "Jak to nie mają dowodów, przecież wszyscy wiedzą, że Tmssn jara zioło". :lol: I wtedy mi się urwał sen. Ale jak się obudziałm to lałam ze śmiechu przez pól godziny. <hahaha>

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
06-03-2008 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Nie złote, a platynowe myśli... - Tomassen - 06-03-2008 21:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości