Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Liverpool (23.03.2008)
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30)
Piękny prezent na Wielkanoc dało nam dizś United. Nie marzylem nawet o takim zwycięstwie nad Liverpoolem. Mecz świetny, choć o pierwszej połowie iwele nie powiem, strasznie mi się cieła (magia oglądania spotkań przez internet :| ). Gola jednak nie widziałem, albo inaczje, widząłem go ale z co 3 sekundowymi przerwami. Co do kartki dla Mascherano - nie wiemy co Argentyńczyk powiedział sędziemu, ale miał już jedną na koncie więc mógł się zastanowić nad swym zachowaniem.

Druga połowa świetna, a powiem, że do 2 gola bałem się o wynik spotkania bo L'pool nie dawął za wygraną. Niezadowolony jestem z występu Andersona, Brazylijczyk latał jak szalony, ale jego strzały... Jednak jest młody, więc mu wybaczam ;] Gol Crisa troche kontrowersyjny, nie wiem jak było z tym spalonym sam... zawsze mam porblem z tym przepisem. Dobrze, że wpadł, bo wtedy właściwie mogliśmy zakończyć mecz, "Teh Reds" było podłamane, a Nani to wykorzystął i strzelił ładnego gola na 3:0. Ferguson przeprowadził świetne zmiany, dzieki czemu wygraliśmy mecz Wink Aha, Torres powinnien dostać czerwien za tą symulke.

YOU'LL NEVER WALK ALONE <rotfl>

Form Is Temporary, Class Is Permanent
23-03-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Liverpool (23.03.2008, 14:30) - Kamill - 23-03-2008 17:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości