Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Boltonem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Rio Ferdinand 13.33% 2 13.33%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 6.67% 1 6.67%
Cristiano Ronaldo 33.33% 5 33.33%
Darren Fletcher 6.67% 1 6.67%
Anderson 6.67% 1 6.67%
Park Ji Sung 6.67% 1 6.67%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Paul Scholes 6.67% 1 6.67%
Wayne Rooney 20.00% 3 20.00%
Nani 0% 0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Bolton (27.09.2008)
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #23
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00)
Lucas napisał(a):Kupić 2-3 równie lepszych piłkarzy

Znajdź takich co walną ponad 40 bramek w sezonie za przystępną cenę to się nawet dorzucę do transferu Wink

Wreszcie można z czystym sumieniem powiedzieć, że United zagrało świetny mecz. Poza pojedynczymi zrywami Bolton nie miał zupełnie nic do powiedzenia. Całkowita kontrola na boisku.

VDS - 6 - parę dośrodkowań wyłapanych, może z 2 strzały, raczej bezrobotny.
Gary - 7 - w obronie bez błędów, kilka dobrych dośrodkowań.
Rio - 8 - bardzo pewny występ, w sumie przebywał chyba więcej na połowie przeciwnika niż na swojej ^^ Szkoda, że nie strzelił bramki.
Nema - 7 - tak jak Rio.
Evra - 7 jak zawsze, świetnie w ofensywie w obronie solidnie.
Park - 7 - biegał za dwóch, bez przebłysków, kolejny solidny występ Koreańczyka.
Fletcher - 8 - do czasu wejścia Scholesa Szkot świetnie rozgrywał piłkę w drużynie United. Później dał pole do popisu Anglikowi. Świetny występ.
Anderson - 6 - niczym się nie wyróżnił. Oczywiście biegał bardzo dużo, waleczny jednak mało efektywności w jego grze.
Ronaldo - 7 - mimo średniej gry bramka i asysta. Blisko strzelenia gola po rzucie wolnym. Kilka bardzo dobrych zagrań, ale jeszcze brakuje mu do formy z poprzedniego sezonu. O karnym napiszę pod koniec.
Berbatov - 7 - dobry mecz w wykonaniu Bułgara, każde podanie przemyślane, parę odbiorów, dobra gra tyłem do bramki. Tylko gola brakuje, ale jeszcze trochę czasu potrzeba. Pozytywnie.
Tevez - 7 - waleczny, bla bla bla, jak zawsze. Nic specjalnego.

Rezerwowi:
Rooney - 8 - wreszcie się przełamał. Świetna zmiana reprezentanta Anglii, ożywił grę, strzelił bramkę, walczył, takiego Agnlika chce się oglądać. Good to have you back, Wayne Wink
Scholes - 8 - bardzo dobrze rozgrywał piłkę. Miał swoje 2 szanse na bramkę, zabrakło trochę szczęścia. Oby tak dalej.
Nani - 6 - duża efektowność, mała efektywność.

Co do karnego. Jakoś nie zauważyłem, żeby Ronaldo domagał się karnego. Oczywiście przewrócił się, no ale jakiś tam kontakt był tak więc nic dziwnego. Nie winiłbym Ronaldo tylko sędziego jak już.

Takie United to ja mogę oglądać ;] No to czekamy na serię zwycięstw teraz.
27-09-2008 17:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Bolton (27.09.2008; 16:00) - Minh - 27-09-2008 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości