Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Blackburn?
Ankieta jest zamknięta.
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 5.56% 1 5.56%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
Wes Brown 22.22% 4 22.22%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Anderson 5.56% 1 5.56%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Wayne Rooney 50.00% 9 50.00%
Dimitar Berbatow 11.11% 2 11.11%
Carlos Tevez 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Park Ji Sung 5.56% 1 5.56%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackburn 0-2 Manchester United (04.10.2008)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Blackburn - Manchester United (4.10.2008; 18.30)
Ten mecz już jutro o godzinie 18:30. Niestety musimy sobie poradzić bez kontuzjowanych zawodników:
Rooney, Scholes, Carrick, Hargreaves, Foster, Kuszczak, Neville, Possebon

Mamy tylko dwóch napastników, Berbatov i Tevez, mam nadzieję iż SAF powoła do kadry meczowej Manucho, który wczoraj rozegrał 90min w przegranym spotkaniu rezerw z Wigan. Był bardzo chwalony za ten występ. W przypadku gdy kontuzji doznał Rooney, Manucho powinien zasiąść na ławce a w napadzie powinni zagrać Carlos i Dymitar.

Będzie to trudny mecze. Blackburn silny zespół, szczególnie są groźni na własnym stadionie. Będzie trzeba się troszkę napocić aby wrócić z 3-ma pkt na OLD TRAFFORD.

Wiadomo w bramce jak zawsze VDS, tu nie ma żadnych dyskusji, tym bardziej że mamy tylko jeszcze Amosa....

W obronie na prawej zagrać ma Brown, Rafael sobie ostatnio troszkę pograł więc teraz spokojnie może usiąść na ławce, a w jego miejsce Anglik. W środku jak zawsze prof. Rio i Vidic. Na lewj stronie zaś Evra.

W środku pomocy powinni zagrać Giggs z Fletcherem. Walijczyk w ostatnim czasie gra o wiele lepiej w środku pomocy niż na skrzydle i spokojnie może zagrać w miejsce Paula. Jego partnerem powinien być Fletcher, który w tym sezonie jest w bardzo dobrej formie i spokojnie można go wystawić w miejsce kontuzjowanego OH.
Na skrzydle Park, który w ostatnich meczach spisywał się bardzo dobrze no i Ronaldo. Nani na ławce, ponieważ ostatnio gra w kratkę....

W ataku jak już wcześniej pisałem Tevez i Berbatov, innej opcji nie ma.

Najważniejsze aby druga linia grała tak jak grać powinna. O obrońców nie ma się co martwić. Mam nadzieję iż Dymitar się rozkręci na dobre i będzie strzelał i strzelał i strzelał Big GrinBig Grin Mam nadzieję również na to że Tevez zagra tak jak nas do tego przyzwyczaił Wink

Musimy ten mecz wygrać, ponieważ w przypadku porażki czy remisu czołówka znów może nam odskoczyć o kolejne kilka pkt.

GLORY GLORY MAN UNITED!!!

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
03-10-2008 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackburn - Manchester United (4.10.2008; 18.30) - Foster - 03-10-2008 17:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości