Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Blackburn?
Ankieta jest zamknięta.
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 5.56% 1 5.56%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
Wes Brown 22.22% 4 22.22%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Anderson 5.56% 1 5.56%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Wayne Rooney 50.00% 9 50.00%
Dimitar Berbatow 11.11% 2 11.11%
Carlos Tevez 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Park Ji Sung 5.56% 1 5.56%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackburn 0-2 Manchester United (04.10.2008)
viroos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: Blackburn - Manchester United (4.10.2008; 18.30)
Ja mam głęboką nadzieję na to, że United pokaże na Ewood Park kawał dobrej piłki. Zawsze trudniej jest osiągać sukcesy na terenie rywala, jednak wiem, iż wygrana z Blackburn dzisiejszego dnia wchodzi w grę. Trzeba po prostu tam pojechać, postraszyć, strzelić kilka bramek i wrócić z trzema punktami na koncie do Manchesteru. Kiedy jest się Mistrzem - nie tylko Anglii - ale i Europy, trzeba takie mecze jak ten wygrywać. Zespół Paula Ince'a z pewnością kąsać umie, ale nie oszukujmy się - to nie jest zespół pokroju Chelsea czy Arsenalu, z którymi - wiadomo - wpadka zdarzyć się może.

W poprzednim sezonie męczyliśmy się z Santa Cruzem i resztą niemiłosiernie. Uratował nas Tevez. Może i dzisiaj Argentyńczyk zawoje na Ewood i da nam zwycięstwo? To całkiem możliwe, bo najprawdopodobniej na murawie dzisiejszego wieczoru nie obejrzymy Wayne'a Rooneya. Z meczu na mecz stajemy się coraz bardziej silni, powoli zaczynamy się rozkręcać. Widać, że nasi zawodnicy zaczynają się ze sobą rozumieć, a to dobry znak przed zbliżającymi się pojedynkami. Kadra? Paru zawodników wypadło, paru jest, bo być musi, jednak uważam, że słaba wcale nie jest. Mamy Van Der Sara, Rafaela, Vidica, Ferdinanda, Evrę. Obrona perfekt.
Jeżeli chodzi o samego Da Silvę, to myślę, iż ten chłopak już teraz powinien się ogrywać w Premier League. W naszym zespole. Nie ma mowy o żadnym wypożyczeniu jak dla mnie. Co roku pojawia się w naszych szeregach jakiś młody talent, jakiś przebłysk, światełko w tunelu i za każdym razem Ferguson boi się takich diamencików wprowadzać do zespołu, tylko idzie na taką futbolową łatwiznę, czyli wypożycza zawodników do innych klubów, mówi, że za rok będą podporą United, a okazuje się, że połowa z nich znów idzie na wypożyczenie, a połowa zostaje odsprzedana. Nie bać się! Rafael pokazał jak świetnym jest zawodnikiem. Teraz tylko należy go wypróbować w meczach Premiership, i to jak najszybciej. A skoro tak, to kiedy będzie do tego lepsza okazja? Jest mecz z Blackburn Rovers. Ekipa w sam raz na to, by Brazylijczyk co nieco udowodnił na boisku. Albo w od pierwszych minut, albo z ławki - obojętnie, ale jestem za tym, by dać dziś szansę Rafaelowi. No, oczywiście w zależności od taktyki i wyniku. :- )

[Obrazek: vs2jac.jpg]

Jeżeli chodzi o optymalne zestawienie linii pomocy. Hmm, zaczyna nam się sypać środek pola, tak więc zacznijmy może od wypunktowania tej pozycji. Cóż, nominalnymi środkowymi są z pewnością Anderson, Fletcher i O'Shea. I co tu dużo mówić, wyboru raczej nie mamy. O'Shea gdy tylko zabiera się za rozgrywanie robi to o klasę gorzej od swych pozostałych partnerów, tak więc Fletcher - Anderson jako środek. Innej opcji nie ma (chociaż obawiam się, że sir Alex coś dzisiaj będzie chciał pokombinować i pach - Johna wstawi na "idealną" dla niego pozycję, czyli środek...). Oby nie. Grajmy tym co mamy, bez zbędnych eksperymentów. Po bokach Ronaldo i Nani. Bo któż inny? Nani ostatnio sobie poczyna, także być może wniesie dziś coś do zespołu. W sumie - potrzeba nam właśnie 'energicznych' skrzydeł. Ronaldo, Fletcher, Anderson, Nani, bądź - gdyby Fergie miał zamiar wciągnąć Giggsa na środek - Ronaldo, Anderson, Giggs, Nani. W ataku Tevez i Berba i nie jest tragicznie.

W ekipie Blackburn trzeba będzie szczególnie uważać na Derbyshire'a, Robbie Fowlera, Cruza i Morta-Gamsta Pedersena. Ten ostatni - nie wiedzieć czemu, zawsze wywoływał u mnie drgawki, gdy tylko United podejmowało Blackburn. Musi być chęć, musi być zrozumienie, musi być motywacja. Ale to już sir Alexowi zostawmy, bo choćbyśmy nie wiem jak mocno chcieli - nie zmotywujemy naszych ulubieńców. Zaczynamy o 18:30 - miejmy nadzieję - dobre widowisko i wspaniały mecz Diabłów. Wierzymy!
04-10-2008 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackburn - Manchester United (4.10.2008; 18.30) - viroos - 04-10-2008 10:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości