Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Ryan Giggs 80.00% 12 80.00%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 13.33% 2 13.33%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Carlos Tevez 6.67% 1 6.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 1-1 Manchester United (25.10.2008)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: PL: Everton - Manchester United (25.10.2008; 13.00)
Oglądałem obszerny skrót meczu Evertonu z Arsenalem na Emirate Stadium. W pierwszej połowie goście grali na prawdę bardzo dobrze, szybko strzelili i kontrolowali przebieg meczu. Nie pozwolili Kanonierom rozwinąć skrzydeł, dzięki czemu wszystko szło po ich myśli. Niestety w drugie połowie głęboko się cofnęli i dostali w dupe, a wystarczyło tylko grać to co grali w pierwszej połowie....

W tym meczu bardzo ważna będzie dyspozycja II linii. Mam nadzieję iż na ten mecz będzie już gotowy Carrick, ponieważ w tym meczu będzie potrzebować kogoś kto będzie dobrze dzieli piłkami, czy to górnymi czy to po ziemi. Jego partnerem spokojnie może być Fletcher, który w tym sezonie gra bardzo dobrze, jest takim cichym bohaterem.
Na skrzydłach Park i Ronaldo (będzie wypoczęty bo z tego co czytałem to dzisiejszy mecz ma rozpocząć na ławce rezerwowych).

Z pewnością SAF będzie miał ciężki orzech do zgryzienia jeśli chodzi oto kogo wystawić w ataku. Na pewno Rooney, który jest w wyśmienitej formie ale kto mam mu partnerować? Mam nadzieję iż w dzisiejszym meczu z Celticiem zagra Tevez, ostatnio nie grał więc nie wiemy w jakiej jest dyspozycji. Jeśli jest w formie to wolę aby on zaczął mecz, a nie Berbatov. W tym meczu będzie trzeba grać szybko piłką, a do tego z pewnością lepiej nadaje się Carlos Smile

Jeśli nasza II linia będzie grała tak jak należy to nie powinno być problemów, jeśli jednak coś nie będzie grało w pomocy to możemy mieć drobne problemy...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
21-10-2008 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton - Manchester United (25.10.2008; 13.00) - Foster - 21-10-2008 18:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości