Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Ryan Giggs 80.00% 12 80.00%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Wayne Rooney 13.33% 2 13.33%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Nani 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Carlos Tevez 6.67% 1 6.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton 1-1 Manchester United (25.10.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #27
Re: PL: Everton - Manchester United (25.10.2008; 13.00)
Mam bardzo mieszane uczucia- o ile pierwsza połowa była świetnym widowiskiem z naszej strony- szybkość, dokładność w rozgrywaniu piłki, agresywność z jaką ją odbieraliśmy po stracie- czujna obrona. Świetny szczególnie Giggs- geniusz- widział wszystko, doskonale dryblował i obsługiwał kolegów, do tego Park i Fletcher-miodzio i jak słusznie powiedział michal powinniśmy prowadzić wyżej po tej połowie niż 1:0.
To w drugiej połowie gra diametralnie się odmieniła- Everton od początku zaatakował, skutecznie grał z pressingiem. Diabły wyglądały na lekko oszołomione tym obrotem sprawy- tak jakby w przerwie ktoś ich uśpił i nie mogli się obudzić do końca. Być może poczuli się zbyt pewnie i się zemściło. A szkoda bo byłą naprawdę ogromna szansa na wywiezienie stamtąd 3 pkt.

Szkoda mi również Rooneya, który przy każdym kontakcie z piłką otrzymywał gwizdy- to na pewno nie pomogło mu się skoncentrować w pełni na meczu. Dziwię się temu, że Tevez tak późno wszedł na boisko, wydaje mi się że gdyby SAF wprowadził go wcześniej to Argentyńczyk mógłby nieco więcej zdziałać. Rzuciła mi się jedna rzecz w oczy: Tevez wraz z Berbatovem nie współpracują ze sobą tak jak powinni napastnicy, można to oczywiście tłumaczyć że rzadko mają na to okazje ale wydaje mi się że nie najlepiej czują się razem na boisku...

Patrząc po przebiegu spotkania klub z Liverpoolu zasłużył na ten remis- niestety.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
25-10-2008 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton - Manchester United (25.10.2008; 13.00) - Lukas - 25-10-2008 15:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości