Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania ze Stoke?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 20.00% 2 20.00%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 60.00% 6 60.00%
Michael Carrick 20.00% 2 20.00%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Manucho 0% 0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Stoke City (15.11.2008)
jakobos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00)
Musimy wreszcie zacząć grać a nie być pewnym że w tamtym sezonie wygraliśmy to i wy tym będzie tak samo!!Wydaje mi sie osobiście że mecz z Arsenalem przegraliśmy już w szatni nasi piłkarze powinni pokazywać trochę pokory a nie zrzucać na wszystkich winę a ich forma jest najlepsza i przegraliśmy przypadkiem!!Ok jeden,drugi mecz na wyjeździe może nie wyjść bo każda drużyna ma słabe dni ale nie możemy wygrywać tylko meczy u siebie.Uważam ze jeżeli wyjdziemy pełni skoncentrowani i w takim przekonaniu zostaniemy do końca meczu to powinniśmy wygrać bo mamy straszny potencjał!powoli zaczynam sądzić ze to nazwiska grają a nie nasi zawodnicy nie wiem co sie z nimi dzieje dlatego jeszcze raz napiszę:TROCHĘ POKORY PANOWIE A WYGRACIE!!Na pewno wielu was się nie zgodzi z tym co napisałem powyżej ale takie mam odczucia co do naszej kochanej drużyny i chciałbym abyście odnieśli sie w swoich postach do tego co napisałem.Wiem że to jest miejsce fanów MAN U ale nie mogłem sie powstrzymać od krytyki.Tych którzy sadzą że użyłem za mocnych słów w czasie tego krytykującego postu bardzo przepraszam!!

A to na kogo bum postawił przeciwko meczu ze Stocke :
- Kuszczak/Foster-
Brown-Ferdinand-Vidic-Evra
Ronaldo-Anderson-Scholes-Park
Berbatov-Rooney

Wiele osób zapyta dlaczego tak obsadziłem bramkę odpowiedz jest jasna nie mogę patrzeć na błędy VDS to co pokazał z Arsenalem to katastrofa!!To co dla nas zrobił przez tyle sezonów jest bezcenne o tym trzeba pamiętać ale powinien bronić tylko w pucharach że by został odciążony tymi meczami jak miał Kahn w Bayernie M bronił tylko w \Pucharze Uefa.Wynik będzie 2:0 dla nas!!
DO BO :twisted: JU!!!!!!!
10-11-2008 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - jakobos - 10-11-2008 18:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości