Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania ze Stoke?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
John O'shea 0% 0 0%
Nemanja Vidic 20.00% 2 20.00%
Jonny Evans 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 60.00% 6 60.00%
Michael Carrick 20.00% 2 20.00%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Manucho 0% 0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Stoke City (15.11.2008)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4
Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00)
jakobos napisał(a):Wiele osób zapyta dlaczego tak obsadziłem bramkę odpowiedz jest jasna nie mogę patrzeć na błędy VDS to co pokazał z Arsenalem to katastrofa!!
:|
No za to Kuszczak i Foster błędów nie popełniają. Człowieku czy Ty w ogóle wiesz co piszesz? W meczu z Arsenalem VDS był troszkę niepewny, ale to się zdarza, słabszy dzień...Przy bramkach nie miał szans, więc Twoja krytyka nie ma podstaw.

jakobos napisał(a):- Kuszczak/Foster-
Brown-Ferdinand-Vidic-Evra
Ronaldo-Anderson-Scholes-Park
Berbatov-Rooney
Scholes?! :| Przecież on jest kontuzjowany i jeszcze przynajmniej miesiąc nie pogra...

Stoke, beniaminek, co z tego że ostatnio wygrali z Arsenalem? My jesteśmy United i czas najwyższy pokazać że wygranie podwójnej korony w zeszłym sezonie nie było przypadkiem. Czas w końcu zacząć grać!
Nie wyobrażam sobie abyśmy się w tym meczu męczyli, a tym bardziej byśmy mogli stracić pkt.
Czas w końcu na jakąś porządną serie zwycięstw, czas w końcu na jakieś zdecydowane zwycięstwo. Musimy w końcu zagrać na 100% przez cały mecz, czas zacząć wykorzystywać sytuacje, które sobie stwarzamy. Jak to kurwa wygląda. Mistrz Anglii i Europy nie potrafi strzelać bramek?
Trzeba wstrząsnąć Rooneyem. Ja nie wiem co nim kurwa jest. Jak strzela to strzela przez miesiąc w każdym meczu, a później? To nawet najprostszej sytuacji wykorzystać nie potrafi. Nie wiem wypierdolić go raz drugi na trybuny i tyle. Dać na ławkę Manucho, wiem wiem, że on jeszcze nie ograny, ale skoro Roo chuja robi, to Manucho może też zagrać, jak nie wyjdzie to trudno, co za różnica czy akcje pierdolić będzie Anglik czy Angolczyk Big Grin

Mam nadzieję iż w tym meczu Carrick zagra lepiej niż z Kanonierami. Na Emirate Stadium był strasznie niedokładny, to do niego nie podobne.
Fletcher ma być już zdrowy na ten mecz, więc powinien zagrać z nim w środku, tylko co z Andersonem? Chłopak z meczu na mecz gra coraz lepiej. Szkoda posadzić go na ławce, ale co? Mamy zagrać 4-5-1?

Na skrzydłach, Ronaldo i Park. Koreańczyk w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, a do tego w przeciwieństwie do Naniego gra równo.

W obronie Rio i Vidic, a na bokach Evra i Brown, choć nie wiem co z tym drugimi, ostatnio, nie pamiętam gdzie czytałem, że czeka go kilkutygodniowa przerwa. Jakby to się okazało prawdą to Rafael bądź O'Shea, broń Boże nie Gary....

W ataku Berbatov i Tevez, nie chce Rooneya w pierwszej "11"... wg mnie mnie obecnie na to nie zasługuje.

Jak znów coś pójdzie nie tak, to jadę do Anglii do Manchesteru, robię awanturę i tyle Big Grin

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
10-11-2008 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - Foster - 10-11-2008 20:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości