Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Sunderlandem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Nemanja Vidic 40.00% 6 40.00%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 46.67% 7 46.67%
Park Ji Sung 6.67% 1 6.67%
Wayne Rooney 6.67% 1 6.67%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Sunderland (06.12.2008)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Sunderland (06.12.2008; 18:30)
Sunderland w tym sezonie gra słabo, ostatnio dostali ostre lanie od Boltonu, przegrali 1-4 na własnym stadionie. Jakby tego było zespół stracił jeszcze trenera. Jak już wszyscy wiemy od wczoraj Roy Keane nie jest już trenerem Czarnych Kotów....

Ostatnia kolejka dla United był bardzo, bardzo udana. Wygrana derby z City, na ich stadionie, oraz porażka Chelsea i remis Liverpoolu. Dzięki temu zmalała nasza strata do rywali. Na chwilę obecną jest to 5 pkt, jednak wszyscy dobrze wiemy że mamy do rozegrania zaległy mecz z Fulham. Zwycięstwo w tym meczu pozwala nam zniwelować stratę do The Reeds tylko do 3 pkt. Mamy za sobą już mecze z drużynami "Wielkiej czwórki", wszystkie te mecze graliśmy na stadionie rywali, co stawia nas w komfortowej sytuacji.

Wracając jednak do jutrzejszego meczu. Patrząc na obecną sytuacje Czarnych Kotów i na ostatnie wyniki United nikt nawet nie myśli o stracie punktów w tym meczu. Moim zdaniem grając nawet na 50% swoich możliwości jesteśmy odprawić Sunderland z kwitkiem. Ja jednak oczekuje, że Czerwony Diabły zagrają na 100% swoich możliwości i nastrzelają sporo bramek w tym meczu.
Nasza sytuacja kadrowa wygląda bardzo dobrze. Wszyscy zdrowi, no prócz Hargreavesa, wiemy jednak że Fletcher godnie go zastępuje.
Wydaje się że Tevez w końcu się odblokował, przełamał , o czym świadczyć ma świetny mecz z Blackburn i 3 bramki. Troszkę nie fair byłoby gdyby znów musiał usiąść na ławce. Tylko co zrobić kiedy ma się 3 super napastników a pozycje tylko dwie? Ja widzę trzy rozwiązania tej sytuacji:

Pierwsze
Zagrać wszystkimi trzema napastnikami. Berbatov na szpicy, a zanim Rooney z Tevezem. W pomocy do boju wysłać 3 pomocników, Fletcher, Anderson, Carrick. Na papierze wygląda to bardzo dobrze, ale jak będzie w rzeczywistości? Nie wiemy....

Drugie
Jako że Ronaldo pauzuje za czerwoną kartkę, a Nani obecnie nie prezentuje najlepszej formy można by Rooneya dać na lewe skrzydło, właśnie w miejsce Portugalczyka, a w ataku do boju posłać Bułgara i Argentyńczyka.

Trzecie
Posadzić na ławce kogoś z dwójki Rooney, Berbatov... Rooney ostatnio w końcu strzelił 100 bramkę w United, długo się męczył ale w końcu strzelił, także wydaja mi się że teraz będzie już z górki. Berbatov zaś daje nam o wiele więcej możliwości rozegrania akcji niż w przypadku duetu Rooney - Tevez.

Co zrobić? Bardzo chciałbym ujrzeć wszystkich 3 napastników, tylko teraz pytanie czy zagrać 4-3-3 czy zagrać 4-4-2 z Rooneyem na lewym skrzydle? A może Ferguson wymyśli jeszcze coś innego? Smile

Obrona wiadomo jak zawsze. VDS w bramce, na prawej obronie może zagrać Rafael, O'Shea coś ostatnio gra słabiej, a do tego w środowym meczu doznał jakiejś kontuzji. W środku wiadomo Rio i Vidic, a na lewej Evra.

VDS
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Fletcher - Carrick - Anderson
Rooney - Tevez
Berbatov

VDS
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Park - Fletcher/Anderson - Carrick - Rooney/Nani
Berbatov - Tevez

Tak ja bym to widział. Jednak mniej ważne jest jakim składem zagramy, najważniejsze w tym meczu są 3 pkt. Zwycięstwo Man Utd nie widzę innej możliwości w tym meczu.

GLORY GLORY MAN UNITED!!!

E:
michal85 napisał(a):Ronaldo "odbębnił" już swoją karę w meczu z Rovers i w sobotę będzie do dyspozycji Fergusona.
Rzeczywiście, zapomniałem <gafa>

Cytat:Kadra United: van der Sar, Foster, Kuszczak, Neville, Rafael, Ferdinand, Evans, Vidic, Evra, O'Shea, Ronaldo, Nani, Fletcher, Carrick, Anderson, Giggs, Park, Tevez, Rooney, Berbatov.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
05-12-2008 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Sunderland (06.12.2008; 18:30) - Foster - 05-12-2008 08:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości