Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze więcej obcokrajowców w Premier League?
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #16
Re: Jeszcze więcej obcokrajowców w Premier League?
sebos_krk napisał(a):Od tego oczywiście trzeba zacząć. Po wynikach reprezentacji widać jak bardzo jest źle. Talentów rodzi się coraz mniej na wyspach, a o obliczu ligi decydują obcokrajowcy. Gdzie te czasy, gdy w United o grze decydowali tylko wyspiarze- Becks, Scholes, Giggs, Keano, Bruce, Pallister, Irwin, długo by wymieniać.

Parę tygodni temu poszedłem do Empiku i poczytałem sobie jedną z angielskich gazet (oryginalna), i był tam artykuł o United, ale moją większą uwagę przykuł inny - Przygotowania do Euro 2012 oraz MŚ 2010 (albo tylko do MŚ 2010, ale już nie pamiętam). Okazuje się, że FA widzi ten problem i zamierza wybudować wiele boisk dla młodzików, pomóc mniejszym drużynom. Zszokowały mnie dane - w samej Anglii jest kilkanaście tysięcy, a liczba to podchodziła nawet pod kilkaset tysięcy , a sport ten uprawia koło 5 - 10 mln osób. Dlatego bądźmy dobrej myśli... Notabene szkoda, że Polska takich kroków nie robi. Każdy mówi, żeby trzeba stadiony budować, ale imo to trzeba przy okazji naprawić cały system. W Anglii, która ma tylko zmartwienie odnośnie nadmiaru obcokrajowców już zachęcają rodaków, a u nas kicha.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
05-04-2008 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jeszcze więcej obcokrajowców w Premier League? - radzio - 05-04-2008 22:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości