Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Football Club United of Manchester
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Football Club United of Manchester
To w której oni sa teraz lidze? Tzn tak jakby patrzeć kolejnością?
Akcja ze stworzeniem tego klubu mi się podoba. Co prawda do Glazerów nic nie mam, ale z cenami biletów rzeczywiście przeginają, na nasze mecze są najdroższe w całej Anglii, poza tym coraz rzadziej są dostępne w General Sale(jak kiedyś mi się jeszcze zdarzało na MU jechać, to często można było kupić bilety nie będąc żadnym członkiem One United, itp - teraz tak nie ma). I niestety mnie nie stac już na przyjemność pojechania na mecz, bo bilet plus członkostwo w OU i przeloty i noclegi w jednym z najdroższym miast Anglii - Manchester jest bardzo drogi, wykańczają kieszeń - i niestety polityka Glazerów w nas, kibiców nie z Anglii, dotyka w takiej kwestii - kiedyś o wyjazd na mecz było duuużo łatwiej). No, ale przynajmniej się nie wtrącają w pracę Fergiego, to jest wielki plus. No i mamy kasę na transfery jak coś.

PS Ciekawe czy kryzys finansowy będzie posępował i czy rzeczywiście zrobi się kryzysem porządnym - bo wtedy może klub miec kłopoty...ale mogą też spaść ceny biletów Big Grin

PPS Relacja z wyjazdu superSmile Jak będe kiedys w Anglii to na pewno pojade na ich mecz!!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-12-2008 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Football Club United of Manchester - Guest - 25-02-2008, 21:36
Re: Football Club United of Manchester - branka - 15-12-2008 23:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości