Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania ze Stoke ?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 21.43% 3 21.43%
Gary Neville 7.14% 1 7.14%
Nemanja Vidic 42.86% 6 42.86%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Carlos Tevez 14.29% 2 14.29%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 7.14% 1 7.14%
Michael Carrick 7.14% 1 7.14%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 0-1 Manchester United (26.12.08)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Stoke City - Manchester United (26.12.08; 13:45)
W ogóle nie dopuszczam do siebie myśli, że nie wygramy tego meczu. Oczywiście trzeba wyjść na mecz skoncentrowanym w 100%. Myślę że możemy się spodziewać troszkę rezerwowego składu, ponieważ jak wszyscy wiemy byliśmy (w sumie jeszcze jesteśmy w Japonii Big Grin). Naszych zawodników czeka długa podróż i kolejna zmiana czasu. Mam nadzieję iż sobie z tym wszystkim dobrze poradzą i w piątek wygrają ten mecz Smile

A co do składu no to tak:

Bramka
VDS grał w obu meczach podczas Klubowych MŚ w Japonii, więc można się spodziewać że SAF da mu odpocząć. Także moim zdaniem należy się spodziewać że szanse dostanie Kuszczak bądź Foster

Obrona
Na prawej obronie Rafael, choć w sumie można dać szanse Gary'emu, w takim meczu powinien sobie poradzić... W środku oczywiście Rio i Vidic tu nie ma co dyskutować. Na lewej stronie zaś w miejsce zawieszonego Evry zapewne zagra O'Shea.
Fabio jest już zdrowy, więc można go posadzić na ławkę i dać mu zagrać 15-20 min Wink

Pomoc
W skrzydłach widziałbym Ronaldo i Naniego. Pierwszy widać wraca już do najwyższej formy, a drugi... no cóż, gra słabo, ale kiedy ma grać jak nie w takim meczu? W ważniejszym spotkaniu o wiele lepszy rozwiązaniem jest Park. Jeśli chodzi o środek pomocy to mam dwie wizje Big Grin
1) Scholes - Fletcher
2) Anderson - Carrick

Atak
Oczywiście Rooney, który mam nadzieję że będzie grał tak jak w Japonii, a jego partnerem Berbatov, który w Japonii nie rozegrał żadnego meczu. Dlaczego nie Tevez? Dostał szansę na Klubowych MŚ, lecz nie pokazał nic co by mogło skłonić SAF'a do zmiany podstawowego duetu napastników

Kuszczak/Foster
Rafael/Gary - Rio - Vidic - O'Shea
Ronaldo - Scholes & Fletcher/ Carrick & Anderson - Nani
Rooney - Berbatov

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
22-12-2008 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Stoke City - Manchester United (26.12.08; 13:45) - Foster - 22-12-2008 09:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości