Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania ze Stoke ?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 21.43% 3 21.43%
Gary Neville 7.14% 1 7.14%
Nemanja Vidic 42.86% 6 42.86%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Carlos Tevez 14.29% 2 14.29%
Wayne Rooney 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 7.14% 1 7.14%
Michael Carrick 7.14% 1 7.14%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 0-1 Manchester United (26.12.08)
Chris Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: PL: Stoke City - Manchester United (26.12.08; 13:45)
Teoretycznie pisanie mógłbym skończyć na stwierdzeniu "brawo Edwin, brawo Vidic" i min. 10 linijkach opieprzania Ronaldo, ale może uda się skleić coś więcej...^^

Cytat:Komentarz z C+"Przeszedł Nevilla ale zatrzymał go Vidic."

Równie dobrze mógłbym ci przytoczyć komentarz Marcina, kiedy Neville ratował nam dupę po wrzutce Fullera w pierwszej połowie, gdybym tylko pamiętał treść^. Gary nadzwyczajnego spotkania może nie zagrał, ale i tak był jednym z lepszych w United.

Co do Scholesa to też raczej mam mieszane odczucia co do słuszności ochrzaniania go za występ. Jakby nie patrzeć to m.in. dzięki Sorensenowi męczyliśmy się tyle czasu ze strzeleniem gola, bo 20-25 m strzału Anglika to już nikt nie pamięta. Nie chce tutaj wyolbrzymiać jedynie tej sytuacji, ale to, że zaliczył nienajlepsze spotkanie nie znaczy, że totalnie daliśmy przez niego dupy, mogliśmy przegrać/zremisować mecz itp. Taki Carlos Tevez - strzelił dzisiaj bramkę, choć zanotował raptem - jak słusznie Michał zauważył - ze 2 dobre zagrania, ale już lecą teksty:
Cytat:No i kto nam zapewnił niezwykle ważne trzy punkty? CARLOS TEVEZ!
Jak dla mnie do spółki Vidic, Edwin i Berba. Mnie też cieszy fakt Łukaszku, że wreszcie udało mu się trafić, ale słabszy mecz wypomni mu już tylko może co 2-3 kibic. Średnia ocena też zawsze te pół oczka wyżej podejdzie. Z Paulem, gdyby zanotował trafienie, byłoby tak samo, ale jest jak jest. Jeden, czy dwa słabsze mecze i już można wiek wypomnieć piłkarzowi, niech wiesza buty na korku i zajmie się trenerką. Ostatnio tak było z Nevillem; dzisiaj pokazał, że potrafi jeszcze grać na (w miarę) dobrym poziomie. Także nie ma co kończyć kariery piłkarzom za nich samych. Scholesy też jeszcze będzie miał okazję się wykazać i skończy się na tym, że będzie na ustach wszystkich.

Wątek Ronaldo przemilczę... Tongue

Szkoda nieco błędnej decyzji liniowego z tym spalonym, no ale cóż... Taka piłka :roll:
Na zakończenie to mam nadzieję, że FA nie wyciągnie konsekwencji za mało inteligentne zachowania Roo i Ronaldo...
26-12-2008 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Stoke City - Manchester United (26.12.08; 13:45) - Chris - 26-12-2008 16:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości