Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeszcze więcej obcokrajowców w Premier League?
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #23
Re: Jeszcze więcej obcokrajowców w Premier League?
Donu napisał(a):Tongue Ale to przecież prawie 30-stka
Ale napisałeś, że są już po 30. Moim zdaniem mogą oni w zupełności pograć jeszcze 5 lat, a Terry nawet z 7.
Co do tematu, to nie mam nic przeciwko obcokrajowcom w Premiership. Urozmaicają rozgrywki, a poza tym kluby to nie reprezentacje. Ich sprawa z jakiego kraju ściągają zawodników. Z drugiej jednak strony gdyby w naszej lidze grało mało Polaków to też byśmy byli niezadowoleni. Moim zdaniem Anglicy robią z igły widły, bo mają mnóstwo utalentowanych zawodników, tylko brakowało przez ten cały czas trenera, który by to wszystko poskładał do kupy. Bo weźmy pojedźmy pozycjami. O bramce nie będę wspominał, choć James czy Carson to nie są słabi bramkarze. W środku jest Rio, Terry czyli światowa czołówka. W razie co Carragher. Na bokach obrony Cole i Richards, więc również jedni z najlepszych na swojej pozycji. Skrzydła są świetnie obsadzone: Joe Cole, Wright-Philips, Bentley, Young to także znakomici zawodnicy. W środku pola jest jeszcze lepiej: Lampard, Gerrard, Carrick, Hargreaves, Barry i kilku innych. No i atak, być może najsłabiej obsadzona formacja. Rooney to klasa światowa, a lekko z tyłu zostają Owen i Crouch.
Tak więc na piłkarzy w Anglii po prostu nie mogą narzekać. Według mnie wina leży po stronie trenerów. Mam nadzieję, że Capello poukłada puzzle, bo piłkarzy, których wymieniłem stać na wiele sukcesów.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-04-2008 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jeszcze więcej obcokrajowców w Premier League? - mucha - 08-04-2008 20:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości