Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
hadaszyszek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Reakcja otoczenia na United
Mam dwóch kumpli z prawdziwego zdarzenia. Oni to kibicują Manchesterowi wszędzie i zawsze chociaż... za dużo o nim nie wiedzą. Nie znają takich gwiazd jak Best czy Cantona, żyją wyłącznie dziesiejszymi realiami. Fakt, są bardziej nastawieni na piłkę cało-światową, więc nie mógłbym z nimi w wiedzy w żaden sposób konkurować, jeżeli chodzi o np. Ajax, PSG czy inne pomniejsze kluby. Ale jeżeli chodzi o sam klub z Old Trafford, nie wiedzą tyle co ja. A więc na większość tematów da się pogadać, ale jak już wspomnieć o Philu Nevillu, Cantonie czy Becksie (bardziej go z Realu niestety kojarzą) to się gubią. Co wcale nie znaczy, że ja mam jakąś nadzwyczajną wiedzę Wink . Co do innych... wszyscy mi wypominają te moje szaleństwo z piłką nożną.

"Ty jesteś taki monotematyczny, chłopcze mój drogi, są inne ciekawe dziedziny życia!" - tak mi cały czas truje babcia, jeżeli kiedykolwiek mnie zobaczy w koszulce z Diabełkiem na piersi, tudzież kiedy wspomnę przy jej obecności o piłce nożnej. Podobna gatka z ust rodziców, wujów, ciotek, stryjów, kuzynów itp... ogólnie z rodziny to tylko brat, który bardziej interesuje się NBA, a o piłce wie niesamowicie mało. Ale przynajmniej zyskałem jakieś poparcie i zrozumienie, kiedy to cały czas w dzień finału Ligi Mistrzów we wszystkich "Faktach" mówili o Lidze Mistrzów i o finałach z Manchesterem United <gafa> .
18-01-2009 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Reakcja otoczenia na United - Szeszu - 27-01-2008, 14:42
Re: Reakcja otoczenia na United - hadaszyszek - 18-01-2009 20:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości