Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z West Bromwich
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Nemanja Vidic 7.69% 2 7.69%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 3.85% 1 3.85%
Ryan Giggs 53.85% 14 53.85%
Michael Carrick 15.38% 4 15.38%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 7.69% 2 7.69%
Carlos Tevez 7.69% 2 7.69%
Richard Eckersley 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Zoran Tosic 3.85% 1 3.85%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 0-5 Manchester United (27.01.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #69
Re: West Bromwich Albion 0-5 Manchester United (27.01.2009)
Na prawdę możemy być zadowoleni po takim meczu, zagraliśmy tak jak powinniśmy zagrać z takimi przeciwnikiem. Wygraliśmy wysoko, co się ostatnio rzadko zdarza, a co najważniejsze dokonaliśmy tego na wyjeździe, a w tym sezonie nie gramy jakoś super na terenie rywali...

Co mnie cieszy:
1) zdobyliśmy 3 pkt i utrzymaliśmy się na pierwszym miejscu
2) w końcu wygraliśmy zdecydowanie, przewagą kilku bramek
3) do składu powrócili Rio, Wes i Park
4) VDS pobił rekord Cecha, nie puścił bramki już przez 1032 min

Jeszcze tylko pozostaje ocenić poszczególnych zawodników:

VDS - jakiś takiś niepewny wczoraj były... szczególnie gdy wychodził do dośrodkowań

Gary - słabiutko... dużo błędów w obronie, w dodatku bywało tak, że Park robił za obrońce, a Neville nie wiadomo, gdzie był. Parę razy ładnie podłączył się do akcji ofensywnych

Rio - jest już zdrowy, co bardzo cieszy, wrócił w dobrym stylu, mam nadzieję iż w meczu z Evertonem zagrania równie dobrze, a nawet lepiej

Vidic - po ostatnim słabym meczu, dziś zagrał tka jak nas już do tego przyzwyczaił, a do tego strzelił 6 bramkę w tym sezonie

O'Shea - parę razy dał się w łatwy sposób ograć....

Park - jak zawsze walecznie, jednak w niektórych akcjach wyglądał jak jeździec bez głowy...

Carrick - nie miałbym nic przeciwko temu by każdym meczu Michael świetnie dogrywał piłkę do Berbatova, a Bułgar strzelał bramkę Wink Wraz z Giggsem opanowali środek boiska, znów posłał kilka świetny piłek

Giggs - bez wątpienia MOTM, widać że w środku Ryan czuje się jak ryba w wodzie. 3 asysty, mówią same za siebie

Ronaldo - strzelił dwie bramki ( partnerzy wypracowali mu świetne okazje, nie mógł ich zmarnować)

Berbatov - czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy warto było dać te 30 mln? Ostatnie 6 meczy ( w lidze) 4 bramki i 3 asysty - Dymitar jest w formie

Tevez - dobrze


Wes - wreszcie wrócił Smile dobry mecz

Eckersley - lepiej niż w meczu z Kogutami, debiut w PL może uznać za udany

Tosic - już lepiej niż w meczu z Tottenhamem, siłownia - tam musi spędzić najwięcej czasu

Intel napisał(a):Ja postawiłem na ręczną, a później meczu oglądać nie mogłem - komputer był zajęty przez siostrę. Ale udało mi się o północy przeczytać obszerną relację z meczu, toteż ocenię zawodników.
:lol: :lol: :lol: Spadłem z krzesła jak to przeczytałem :lol: :lol: :lol:

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
28-01-2009 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: West Bromwich Albion 0-5 Manchester United (27.01.2009) - Foster - 28-01-2009 13:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości