Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z West Bromwich
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Nemanja Vidic 7.69% 2 7.69%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 3.85% 1 3.85%
Ryan Giggs 53.85% 14 53.85%
Michael Carrick 15.38% 4 15.38%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Dimitar Berbatow 7.69% 2 7.69%
Carlos Tevez 7.69% 2 7.69%
Richard Eckersley 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Zoran Tosic 3.85% 1 3.85%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Bromwich Albion 0-5 Manchester United (27.01.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #75
Re: West Bromwich Albion 0-5 Manchester United (27.01.2009)
Nareszcie dobry, efektywny mecz z naszej strony. Początek może nie zapowiadał, że na koniec zobaczymy taki wynik na tablicy świetlnej, bo WBA zaczęło dość śmiało, ale później Diabły zdominowały przebieg meczu.
Bardzo dobrze było zobaczyć sprawnych Rio, Wesa czy Parka- kadra znowu zaczyna być silna Wink
Co do oceny poszczególnych piłkarzy:
VDS mało miał pracy, ale co miał zrobić to zrobił
Ferdinand pewnie i solidnie jak to Rio
Vidic dobrze; strzelił bramkę, w obronie ok, ale coś mi nie pasowało w jego grze- nie był to taki dominator jak w innych meczach, mam wizję jak głupio faulował Simpsona
Neville przyzwoicie, jednak ostatnio było lepiej
Ronaldo 2 bramki, ale poza tym niezbyt widoczny w całym spotkaniu
Giggs świetny mecz Czarodzieja- asystował, odbierał piłkę przeciwnikom, dobrze rozgrywał- czego chcieć więcej Big Grin
Carrick przyzwyczaił nas do swojego wysokiego poziomu gry w ostatnich meczach, to on znakomicie uruchamia nasze akcje- no i kolejna asysta przy golu Berby Smile
Park jak zawsze napracował się jak to on, cały czas stwarzał zagrożenie, no i biegał za dwóch
Berbatov zadowolony jestem z dyspozycji Bułgara- bramka, asysta, szukał gry, świetnie utrzymuje się przy piłce; nic do zarzucenia <jupi>
Tevez początkowo mało widoczny, ale później już lepiej- strzelił bramkę, brał spory udział w akcjach ofensywnych, miał szansę na przynajmniej 3 bramki; ogólnie dobrze, ale stać go na więcej

Na pewno czerwona kartka ustawiła trochę spotkanie, ale to nie umniejsza zasłużonego zwycięstwa. Wreszcie miło było widzieć że nasi nie chcieli poprzestać tylko na 1 bramce no i ta wspaniała współpraca Carricka z Berbatovem 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-01-2009 15:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: West Bromwich Albion 0-5 Manchester United (27.01.2009) - Lukas - 28-01-2009 15:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości