Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Fulham?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van Der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Paul Scholes 91.30% 21 91.30%
Michael Carrick 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 4.35% 1 4.35%
Wayne Rooney 4.35% 1 4.35%
Johnny Evans 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Fulham (18.02.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #31
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00)
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Diabłów. Goście z Londynu zostali niemalże zgnieceni. Przez całe spotkanie to my byliśmy drużyną dominującą i wygraliśmy zasłużenie i całe szczęście dla Fulham, że tylko 3:0 bo okazji było mnóstwo. Sam Berbatov mógł ustrzelić hattricka, ale albo był na spalonym, albo nie trafiał w bramkę :roll:
Obrona bez zarzutów. Widać jednak, że Evra robi różnice- gdy jest razem z Ronaldo na skrzydle to baardzo trudno ich zatrzymać.
Pomoc bardzo dobrze. Ronaldo w pierwszej połowie trzymał jeszcze poziom, ale za to w 2 już mu ewidentnie nie szło. Park solidnie, ale chyba za bardzo chce strzelić bramkę dlatego mu to nie wychodzi.
Atak: Ładnie Berbatov, choć niepowalająco. Wiemy że stać go na dużo lepszą grę. Tevez- jak dla mnie słabo- o ile w pierwszej połowie jeszcze jakoś próbował, szukał piłki, odgrywał do partnerów, to w drugiej kompletnie niewidoczny- kompletne nic. Apacz musi się bardziej postarać aby zasłużyć na kontrakt w United, bo takimi meczami na pewno nikogo nie przekonuje.
Co do MOTM to bezdyskusyjnie Scholes- to co wczoraj wyprawiał to było coś niesamowitego. W momencie gdy wszyscy rozkoszują się formą Ryana, Paul znakomicie przypomniał o sobie: tak jakby chciał powiedzieć "hola hola, nie zapominajcie że jeszcze ja tu jestem". Każde jego podanie było niemalże na nos kolegi z drużyny, do tego ta cudowna bramka Big Grin zwłaszcza że nie była to prosta piłka. Do tego dochodzi odbiór piłki przeciwnikom- niekiedy robił to tak prosto jakby miał do czynienia z dziećmi Smile
Jestem zadowolony z postawy Diabłów w tym meczu: oby tak dalej. No i mamy 5 pkt przewagi nad LFC <jupi>

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-02-2009 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Fulham (18.02.2009; 21:00) - Lukas - 19-02-2009 09:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości