Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Interem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 14.29% 4 14.29%
Michael Carrick 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Ryan Giggs 71.43% 20 71.43%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Wayne Rooney 14.29% 4 14.29%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-0 Inter Mediolan (11.03.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #19
Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45)
manusite.pl napisał(a):Obrońca Manchesteru United - Rio Ferdinand nabawił się urazu kostki podczas spotkania VI rundy FA Cup, z Fulham (4:0) i jego występ w meczu Champions League, z Interem stoi pod znakiem zapytania.

Całe zdarzenie miało miejsce pod koniec pierwszej połowy, wówczas Anglik gonił Bobby'ego Zamorę i chwilę później potrzebował pomocy fizjoterapeuty. W drugiej części gry Ferdinanda zastąpił Jonny Evans.

"Są pewne obawy, czy Rio zagra w najbliższym meczu z Interem" - powiedział Ferguson dla MUTV. "Ferdinand ma problemy z kostką i narazie nie wiemy czy będzie w stanie wystąpić w najbliższym spotkaniu."

Również John O'Shea był zmuszony opuścić boisko w drugiej połowie. Irlandczyk ma problemy z ścięgnem udowym i także jego występ przeciwko 'Nerazzurri' jest niepewny.

Jeśli O'Shea nie zdąży wykurować się na najbliższe spotkanie, Ferguson będzie miał nielada problem, bowiem kontuzjowani od dłuższego czasu są też Gary Neville, Wes Brown oraz Rafael da Silva.

No to czyli za wesoło nie jest... O ile Ferdinanda możemy zastąpić Evansem i nawet nie wiem, czy to nie będzie lepsze rozwiązanie, ponieważ Rio ostatnio grał trochę niepewnie, to z OSzejem będzie problem. Jeśli Irlandczyk nie wyzdrowieje prawdopodobnie będzie musiał zagrać Fletcher. A jeśli mnie pamięć nie myli, to będzie to dopiero jego drugi występ na tej pozycji...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-03-2009 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Inter Mediolan (11.03.2009; 20:45) - RedLucas - 08-03-2009 10:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości