Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Porto?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 3.57% 1 3.57%
John O'Shea 3.57% 1 3.57%
Nemanja Vidic 3.57% 1 3.57%
Rio Ferdinand 17.86% 5 17.86%
Patrice Evra 3.57% 1 3.57%
Michael Carrick 0% 0 0%
Anderson 3.57% 1 3.57%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Wayne Rooney 14.29% 4 14.29%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 50.00% 14 50.00%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Porto 0-1 Manchester United (15.04.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
Re: CL: FC Porto - Manchester United (15.04.2009; 20:45)
Im bliżej meczu tym bardziej jestem przychylny ustawieniu Rooneya na lewym skrzydle. Bądźmy szczerzy, prócz Ronaldo nie mamy obecnie drugiego dobrego skrzydłowego. Park już wyraźnie odczuwa trudy długiego sezonu, Nani zaś cały sezon gra słabo. Jako, że w ataku mamy trochę bogactwa (uwzględniając że Berbatov jest zdrowy) to spokojnie można się zdecydować na takich ruch.
Do składu wraca Rio, jest to świetna wiadomość. Kiedy to ostatni raz Vidic i Rio zagrali razem? Do tego dorzucimy wypoczętego VDS i Evre, oraz O'Shea, obecnie mamy mały problem na prawej obronie, ponieważ Gary gra słabo... na szczęście Rafael i Brown wznowili już treningi, także już za tydzień, dwa powinno wszystko wrócić do normy Wink
Jeśli chodzi o środkowych pomocników to podstawą jest Giggs, a z nim powinien zagrać Fletcher. Obaj nie grali w sobotę, wydaje mi się, iż celowo SAF nie wystawił ich w tym meczu, gdyż oszczędzał tę dwójkę właśnie na ten mecz. Carrick ostatnio nie zachwyca, Scholes ma już swoje lata i w każdym meczu nie jest już w stanie zagrać. Dlatego uważam, iż ta para, która zdała egzamin w meczu z Chelsea powinna zagrać jutro.

VDS
O'Shea - Rio - Vidic - Evra
Ronaldo - Giggs - Fletcher - Rooney
Berbatov - Tevez


Jeśli by zaś Berbatov nie był zdolny do gry, bądź Ferguson wolał wystawić Rooneya w ataku wraz z Bułgarem, to na lewe skrzydło przesunąć Giggsa, a jego miejsce w środku powinien zająć Carrick.

Nie ma co ukrywać, z naszą obecną dyspozycją ciężko będzie awansować dalej... jeszcze te wszystkie głupie statystyki... Jednak United nie raz już wygrywało na przekór wszystkim i mam nadzieje, że tym razem będzie podobnie.

WIERZYMY

P.S. Wczoraj pojawiły się obawy, iż jutrzejszy mecz może być nie pokazywany przez TVP 2 z powodu żałoby. Bez obaw, mecz na 100% będzie transmitowany. Wczoraj oglądałem na TVP Info jakiś program sportowy i ten kto to prowadził (zapomniałem kto to był <gafa> ) zapraszał wszystkich do dwójki na mecz Porto vs United Wink

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
14-04-2009 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Porto - Manchester United (15.04.2009; 20:45) - Foster - 14-04-2009 09:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości