Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Porto?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 3.57% 1 3.57%
John O'Shea 3.57% 1 3.57%
Nemanja Vidic 3.57% 1 3.57%
Rio Ferdinand 17.86% 5 17.86%
Patrice Evra 3.57% 1 3.57%
Michael Carrick 0% 0 0%
Anderson 3.57% 1 3.57%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Wayne Rooney 14.29% 4 14.29%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 50.00% 14 50.00%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Porto 0-1 Manchester United (15.04.2009)
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: CL: FC Porto - Manchester United (15.04.2009; 20:45)
Oj, najadłem się nerwów, najadłem. No ale mecz na zero z tyłu, co cieszy niezmiernie. Cała obrona zagrała dobrze, choć gdyby nie świetna postawa Van der Sara, to mogłoby być cholernie szaro-buro. Niemniej jednak jesteśmy na dobrej drodze do ustabilizowania naszej defensywy.
Co tyczy się pomocy to zarówno Giggs, Carrick, jak i Anderson, nie zagrali najlepszych zawodów, ale do tego już się przyzwyczaiłem w przeciągu kilku ostatnich meczów - po prostu zagrali przyzwoicie i chwała im za to. W oczy rzucił mi się niezły początek Andersonsonsona, ale później jakby troszeczkę oklapł.
Z przodu nieźle, ale też nie idealnie. Ronaldo poza piękną bramką pokazał mało, ale też jakieś głupie straty nie rzuciły mi się w oczy. Rooney to nasz najlepszy gracz na całej długości i szerokości boiska. Podobała mi się jego asekuracja naszej prawej obrony Wink. Dymitar świetnie utrzymywał się przy piłce - bez położenia go na ziemie z faulem, czy też bez, chyba ani razu piłki mu nie odebrano (no chyba że coś przeoczyłem), ale też nie był jakiś zachwycający.
Cieszy to że żaden z naszych nie zagrał żenady - nawet Nani swoją zmianą odegrał poniekąd jakąś rolę.
Jednak zawodnikiem meczu, i chyba całego dwumeczu jest dla mnie Helton - gdyby nie stał w bramce Smoków, nasza przeprawa byłaby o wiele łatwiejsza.
Teraz dwumecz z Arsenalem, czyli na pewno dawka ogromnych emocji. Moim zdaniem wcale nie jesteśmy faworytami. Już doczekać się nie mogę Big Grin

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m --><a class="postlink" href="http://naazymut.blox.pl">http://naazymut.blox.pl</a><!-- m --> << notatki z moich wędrówek
16-04-2009 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Porto - Manchester United (15.04.2009; 20:45) - dsw_MUszyna - 16-04-2009 11:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości