Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Porto?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 3.57% 1 3.57%
John O'Shea 3.57% 1 3.57%
Nemanja Vidic 3.57% 1 3.57%
Rio Ferdinand 17.86% 5 17.86%
Patrice Evra 3.57% 1 3.57%
Michael Carrick 0% 0 0%
Anderson 3.57% 1 3.57%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Wayne Rooney 14.29% 4 14.29%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 50.00% 14 50.00%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Porto 0-1 Manchester United (15.04.2009)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #50
Re: CL: FC Porto 0-1 Manchester United (15.04.2009)
Cytat:Ponadto nie ubezpieczał Evry w obronie

Szymcio napisał(a):trochę za mało angażował się w działania obronne.

A mi w pamięci zapadła sytuacja z końcówki, kiedy to sam Nani bronił na lewej flance, a Evra był gdzieś w polu karnym Wink

Szymcio napisał(a):Giggs - 7,5 - Znów czarował, miejscami jego zagrania z pierwszej piłki albo wejścia w pole karne (niesamowita "siatka" założona obrońcy) były najwyższej klasy.

Jako jeden z niewielu jak na razie tu się wypowiadających uważam, że Walijczyk rozegrał dobre spotkanie. Może zdarzyło mu się kilka strat, ale każdy je miał we wczorajszym meczu. Mądrze rozprowadzał grę i regulował tempo akcji, a miał też szansę na bramkę w pierwszej połowie, a nie był to łatwy strzał, bo piłka tuż przed nim skozłowała.

W końcu mecz na zero z tyłu Big Grin Wygrana wbrew statystykom Big Grin Ronaldo robiący dwa wślizgi!!!! :o

Skład i sama formacja jaką wczoraj zagrało United zaskoczyła mnie. Nigdy nie byłem zwolennikiem Ronaldo w ataku, a tu sprawdził się bardzo dobrze. W sumie decyzja ta jest zrozumiała, bo wśród naszych zawodników ofensywnych to Ronaldo zarówno dobrze gra w powietrzu i ma lepsze warunki ku temu niż Rooney i jest szybszy niż Berbatov. Swoją rolę świetnie odegrali pomocnicy. Niby Carrick przeciętnie, ale uważam, że w defensywie naprawdę dobrze sobie radził i stanowił pierwszą poważną przeszkodę dla Porto w drodzę do naszej bramki. Gra Andersona chwilami mi przypominała jego fenomenalne występy z zeszłego sezonu w meczach z Liverpoolem i Arsenalem. Nie był to ten sam poziom, ale jest dobrze Wink

W obronie w końcu wszyscy zagrali na miarę oczekiwań. Rio i Vidic zagrali ze sobą po raz pierwszy chyba od tego nieszczęsnego spotkania z Liverpoolem. Wczoraj zagrali tak jak od nich oczekiwano. O'Shea też zaliczył kilka spokojnych przechwytów i mądrze podłączał się w ataku, nie leciał za każdym razem pod pole karne Porto, ale kiedy był potrzebny tam to był na miejscu Wink Evra mnie nie rozczarował, mam świadomość, że nie były to fenomenalne zawody w jego wykonaniu, ale on jako jedyny w obronie nie ma solidnego zmiennika. Żółta kartka dla niego była dla mnie niezrozumiała.

Porto zagrało przeciętnie, nie wiem czy to z powodu braku trenera na ławce i bierności jego zastępcy w tym meczu, ale w ogóle nie rozumiałem osób, z którymi dyskutowałem o meczu, że zasłużyli na awans. W jaki sposób zasłużyli tego już nie usłyszałem Wink Okazji za wiele nie mieli, strzały albo Panu Bogu w okno albo prosto, a do tego lekko w Edwina. Gol wyraźnie ich zaskoczył i szybko się nie otrząsnęli, a jedynie między 20-30 minutą i w końcówce mocno naciskali. A ich środek pola wyraźnie ustępował naszemu.

Edwin- poza tym jednym błędem, o którym już wspomniano wszystko ok Wink

O'Shea- lepiej niż dobrze Wink

Rio & Vidic- jak dobrze, że obaj są zdolni do gry i oby prezentowali się tak jak wczoraj już do końca sezonu. Wink

Evra- dla mnie dobrze, wiem że dla innych nie Wink

Carrick- wczoraj wykonał poprawnie swoją czarną robotę Wink

Anderson- zapał do gry starczyłby na dwóch Wink

Giggs- mądrze i spokojnie.

Rooney- znów bardzo dobry mecz na skrzydle Wink

Berbatov- szanował piłkę, choć w drugiej połowie zgasł

Ronaldo- 2 wślizgi w jego wykonaniu więcej warte niż gol Tongue Wziął do serca reprymendę Fergusona.

Nani- zgodzę się z wcześniejszymi wypowiedziami Branki, dobrze szanował piłkę.

Scholes- nic nie pokazał


Cytat:Te rożne były tragiczne.

Nie przesadzajmy, że tragiczne. Po jednym omal nie padł gol. Wink Może nie siały one popłochu w szeregach Porto, ale zauważmy, że przy rożnych Rio zostawał na naszej połowie, a w walce o górne piłki miałby tam niemałe szanse.

Spośród wszystkich półfinalistów wygraliśmy w sposób najmniej efektowny i nasz dwumecz był najbardziej, zacięty (no może Liverpool-Chelsea drugim meczem przebiło Wink ) ale nie to się liczy. Wszyscy zachwycają się Barcą jak rozjechali Bayern, ale uważam, że każda drużyna ma teraz równe szansę na końcowy tryumf.
16-04-2009 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Porto 0-1 Manchester United (15.04.2009) - Tomek91 - 16-04-2009 13:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości