Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
McLaren napisał(a):Takie rzeczy są na porządku dziennym w futbolu,

Właśnie nie. Jedyna reprezentacja w której odchodziły takie wały to reprezentacje Turcji i Azerbejdżanu. W reszcie reprezentacji, owszem grają obcokrajowcy ale otrzymują oni obywatelstwo w normalnym trybie postępowania - jak każdy obywatel. Sporo z tych piłkarzy zna perfect język, grało już w młodzieżowej reprezentacji, kocha kraj itd. Od początku byłem całkiem przeciwny przyznawaniu Rogerowi obywatelstwa i żałuje, że tak się stało. Mam szczerą nadzieje, że FIFA nie dopuści go do Euro 2008. Nie dlatego, że źle życzę naszej reprezentacji bo życzę jej jak najlepiej ale dlatego, że jestem patriotą i nie chciał bym, żeby kadra stałą się miejscem gdzie ściąga się piłkarzy z zagranicy, przyznaje się im w tydzień obywatelstwo i niech grają. Do samego Rogera nic nie mam, gdyby otrzymał obywatelstwo w normalnym trybie, chciał grać w reprezentacji nie dlatego, że go do Brazylii na pewno nie wezmą tylko dlatego, że pokochał ten kraj to czemu nie. Niech gra. Ale w takim trybie na pewno nie...

Pozdrawiam,

Dużo późniejszy edit: Hmmm... w pierwszym zdaniu jest ewidentny błąd który dopiero teraz zauważyłem. wynika to z tego, że najpierw napisałem jedynie o reprezentacji Turcji a potem przypomniałem sobie o Azerbejdżanie i dopisałem już po skończeniu posta nie zmieniwszy zdania. Przez to wyszło głupio Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-04-2008 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - Lasq - 18-04-2008 12:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości