Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
Tak. teraz Olisadebe jest zły i niedobry ale jak dzięki jego bramkom po raz pierwszy od 16 lat pojechalismy na mistrzostwa to nikt złego słowa na niego nie powiedział. Pojawiały się nawet opinie, że jacy to Polacy nie sprytni bo ściągnęli murzyna który za nich gole będzie strzelał. To, że później odstawiał szopki to jest inna sprawa.

Co do gry Rogera w kadrze to jestem absolutnie za. Nie wiem jak sie prezentuje bo mnie Orange Ekstraklasa wybitnie nie interesuje ale jeżeli pasuje do koncepcji Leo to niech gra. Zresztą nie ma się co dziwić. W końcu Polska nie ma żadnego dobrego rozgrywającego. Ani Giza ani Garguła się nie sprawdzają, ten młody zdolny co to ponoć wymiata na wiosne (Majewski?) to też pewnie pic na wode i w reprezentacji kija zdziała (Chociaż powołanie pwoienien dostać offf korzzzzz). Zresztą ta chęc powołania Rogera jest dla mnie dobrym zwiastunem. Może w końcu reprezentacja przestanie liczyć na błysk 'geniuszu' jednego z graczy tylko zacznie miec więcej "z gry" ?

ed.

No i jeszcze jedno. Jeżeli np. dzięki bramce Żurawia po genialnym podaniu Rogera w 93 minucie meczu z Niemcami awansujemy do ćwierćfinału ME to nagle dla prawie wszystkich stanie się oczywiste, że ta naturalizacja była dobra decyzją. A względy 'patriotyczne' stracą dla coniektórych całe znaczenie.

Zresztą, czy takie Klose jest bardziej polski od Rogera? Brazylijczyk być może żyje już w naszym kraju dłużej niż Miroslaw.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
19-04-2008 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - Rafcio - 19-04-2008 13:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości