Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
Ja także nie jestem za Rogerem w naszej POLSKIEJ reprezentacji.

Co on ma wspólnego z Polską? Mieszka w naszym kraju 2 czy 3 lata? To, że nie ma szans na reprezentację Brazylii wszyscy wiemy, ale żeby brać go na siłę do naszej? Trochę niepoważne. Wolę już nie mieć tego rozgrywającego, niż mieć obcokrajowca z przyśpieszenie odebranym dowodem. Dajmy przykład takiego Roberto Carlosa. Mieszkał w Hiszpanii ponad 10 lat, otrzymał hiszpańskie obywatelstwo, ale nawet jeśli nie było dla niego miejsca w kadrze, hiszpańscy trenerzy nie brali go na siłę do swojej reprezentacji. Nie używał swego paszportu w takich celach.

Druga sprawa. Rafcio bodajże wspomniał tu o Mirku Klose. Dla mnie to całkiem inna bajka. Urodził się w Polsce, mieszkał u nas 10 lat, ojciec polski piłkarz, matka reprezentantka Polski w piłce ręcznej. Żonę też ma chyba Polkę. Na pewno co roku odwiedza rodzinę w Opolu, on zdecydowanie ma polskie korzenie. Ale, że nasza władza jest jaka jest, wybrał grę dla reprezentacji Niemiec, podobnie jak Łukasz Podolski i inni polskie talenty grające dla Niemiec.

Skoro Roger gra dla Polski, to tylko czekać na powołania dla Edsona, Vukovica, Hermesa, Arboledy itd.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
19-04-2008 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - paolo - 19-04-2008 20:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 47 gości