Ankieta: Platynowe czy sucharowe myśli?
Platynowe
Suchary
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie złote, a platynowe myśli...
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #112
Re: Nie złote, a platynowe myśli...
matys napisał(a):Na moje to chuj w bombki strzelił. Po Hargo. Coś to długo trwa, za długo. Potem się okaże, że aby zniwelować ryzyko zbyt szybkiego powrotu na boisko, Owen będzie gotowy do gry dopiero na sezon 2012/2013. Niestety, ale to też nie będzie ostateczna data powrotu, bo się okaże, że jak siedzi na kiblu, czyta gazetę i opiera łokciami się o kolana to mu nogi drętwieją, co na pewno da mu do myślenia, jemu oraz lekarzom z OT. Postanowią, że przejdzie jeszcze jedną operacje, skoro tyle już czekał na powrót do zdrowia, to jeszcze trochę wytrzymie. I znowu: operacja, rehabilitacja, czekanie na powrót do formy.

Sezon 2015/2016, Owen wreszcie gotowy do gry. 75 minuta ligowego meczu na Old Trafford, Hargo już czeka przy linii, zaraz wbiegnie na boisko, po raz pierwszy od 7 lat, na trybunach gromkie 'Ohh Owen Hargreaves, you're the love of my live..'. Pytanie, kogo zmieni? I już wiemy, zmieni kapitana drużyny, Gary'ego Nevilla, który o własnych siłach schodzi na czworaka z boiska. Tak! To jest ta chwila! Owen Hargreaves już w biega na boisko! Biegnie już w pole kar... Ojej, coś niedobrego niedobrego dzieje się z Hargo, wyraźnie utyka na obie nogi, chyba będzie potrzebna zmiana. Hargreaves wymownym gestem pokazuje w stronę ławki rezerwowych, że trzeba operować...

To musiało się tu znaleźć :lol:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-06-2009 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Nie złote, a platynowe myśli... - RedLucas - 03-06-2009 14:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości