Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #138
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
mufc.pl napisał(a):Władze Bayernu Monachium wycofały ofertę nowego kontraktu dla Philippa Lahma. 24-latek prawdopodobnie już latem opuści Allianz Arena. Prasa na Wyspach od dłuższego czasu donosi, że zatrudnieniem niemieckiego obrońcy zainteresowany jest sir Alex Ferguson.

Na oficjalnej stronie Bayernu poinformowano, że Lahm nie zgodził się na przedłużenie obecnej umowy. W takiej sytuacji przyszłość reprezentanta Niemiec na Allianz Arena stanęła pod znakiem zapytania.

"Rozmowy pomiędzy Bayernem, a Philippem Lahmem dotyczące przedłużenia kontraktu nie zakończyły się porozumieniem. Władze klubu zdecydowały o wycofaniu pierwotnej oferty" - głosi oświadczenie niemieckiego zespołu.

Obecny kontrakt Lahma wygasa po zakończeniu następnego sezonu. Władze Bayernu prawdopodobnie latem zdecydują się na sprzedaż swojego zawodnika, by uniknąć powtórki sytuacji, kiedy to Michael Ballack opuścił szeregi niemieckiego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Sam zainteresowany przyznaje, że zamierza odejść do zagranicznego zespołu.

"Moim planem jest odejście z Bayernu. Dwa lata grałem w Stuttgarcie, a obecnie trzeci rok jestem zawodnikiem Bayernu, największego niemieckiego klubu. Teraz najbardziej logicznym krokiem jest przejście do zagranicznego zespołu." Pytany o możliwość odejścia z Allianz Arena podczas letniego okienka transferowego Lahm odpowiedział - "Jest to całkiem prawdopodobne."
No proszę. Ciekawa informacja- nie zdziwiłbym się jeżeli obrałby kierunek Anglii i właśnie Manchester United. Gra przecież u nas jego były kolega z drużyny, więc byłoby mu łatwiej. Ale czy SAF uzna go za potrzebnego?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-04-2008 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Lukas - 23-04-2008 09:25
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości