Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Reakcja otoczenia na United
Teraz najwięcej czasu spędzam z ludźmi z pracy, więc znów mam w otoczeniu ludzi, z różnym podejście do United.

Szef: antyfan United, jak przyszłam kiedyś w koszulce, powiedział, że idę do zwolnienia Big Grin Przed finałem Ligi Mistrzów duuużo mi dogadywał, ale powiedziałam mu, że to przykre, aby facet tak nie znał się na piłce i miałam trochę spokoju. Oczywiście po finale wszystko wróciło i po dziś dzień rzuca do mnie głupie teksty [choć jest to oczywiście bardziej na zasadzie żartu, aniżeli powagi].

Dwaj fani Chelsea: jeden z nich pracuje na moim dziale i jak chce mi się przymilić, chwali United, ale zasadniczo ma ksywę "bajkopisarz" i wszyscy mają gdzieś jego osobę i jego ściemy. O Chelsea pojęcie ma nikłe - taaaaki z niego fan. Drugi niebieski pracuje na innym dziale, ale często przychodzi do mnie tylko po to, żeby rzucić mi tekst o słabych transferach albo o przewidywaniach, że będziemy na końcu tabeli. Czasem podyskutujemy, ale też więcej tu udawanych kłótni, niż powagi.

Fan United: tak, trafił mi się jeden taki rodzynek Smile Jeden z fajniejszych facetów, jakich znam - całe kilkugodzinne zmiany możemy przegadać o piłce i o żużlu. Zawsze na bieżąco ze wszystkimi informacjami - mam z kim popłakać i pocieszyć się Smile

Parę innych osób kibicuje Barcelonie, a przynajmniej tak było, kiedy wybraliśmy się całą bandą na finał LM. Czasem lecą jakieś zgryźliwe teksty, ale wszyscy tam lubimy się drażnić Big Grin

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
06-08-2009 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Reakcja otoczenia na United - Szeszu - 27-01-2008, 14:42
Re: Reakcja otoczenia na United - Futbolowa - 06-08-2009 13:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości