Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #64
Re: Reakcja otoczenia na United
Cóż. Moi dwaj bracia od zawsze bluzgali United i tylko czekali na każde potknięcie moich ulubieńców. Zresztą, jakiemu klubowi nie kibicowałbym jako małe dziecko, tak oni go znieważali. Prawo starszych Big Grin A byłem przecież "fanem" Ajaxu, Interu Mediolan, FC Barcelony oraz Siarki Tarnobrzeg. Niezbyt pamiętam co mnie ciągnęło do tych klubów - wiem tylko, że w zerówce umiałem ułożyć z klocków z wygrawerowanymi literkami słowo AJAX i tyle. A Barcelona i Inter to przede wszystkim Ronaldo. Nie ten nasz ale poczciwy El Gordo.

Paweł, starszy ale nie najstarszy brat, kibicuje Milanowi. Z lubością wypomina mi spotkanie na San Siro i baty, jakie tam otrzymaliśmy. Bardzo też lubi oglądać ze mną mecze United z jakimiś mocarstwami, by po straconym golu śmiać się ze mnie do woli. W tym sezonie trochę ucichł, bo jak wiemy, jego ulubiony zespół rewelacyjnie nie grał. Moim ulubionym zwrotem kierowanym do niego, po całym potoku braterskich drwin jest (wrażliwi niech nie czytają):
Cytat:Ty jesteś jakiś kurwa pojebany, weź się pierdolnij w łeb, chuju głupi, kurwa, chuja się znasz a pierdolisz jak pojebany. Wypierdalaj bo Ci zaraz wyjebię.
I tak dalej.

Najstarszy brat dawniej sympatyzował z Widzewem Łódź a także Realem Madryt. Później wszystko mu to minęło, ale również jest pierwszy do wyśmiewania się z upadków MU. Nie lubię go.

Najlepszy przyjaciel to fan Arsenalu Londyn, przez co niejednokrotnie się ścieramy - nie tylko w żartach. Niestety, nie ma dostępu do Canal + a i łącze internetowe pozostawia sporo do życzenia, więc mecze ulubieńców ogląda naprawdę bardzo rzadko. Jego dziewczyna kocha zaś Barcelonę. Gdy pierwszy raz ją spotkałem i dowiedziałem się o tym, jaki klub najbardziej miłuje, to najpierw prychnąłem pogardliwie, a następnie zostałem zarzucony jawnymi oszczerstwami pod adresem MU, który niedawno przegrał z Barcą 0:2.

Reszta kompanów nie kibicuje nikomu, albo od czasu do czasu Lechowi i reprezentacji Polski Smile

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
06-08-2009 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Reakcja otoczenia na United - Szeszu - 27-01-2008, 14:42
Re: Reakcja otoczenia na United - Szymcio - 06-08-2009 14:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości