Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Taka Kisia nie chciałabym Bosingwy nawet jakby był Anglikiem. Nigdy nie wiem ''jak by było gdyby...'.
Według ciebie Bosingwa jest Evra po prawej stronie? Bo według mnie nie. Do transferu Evry też nie byłam przekonana, uwierze w niego jak już do nas przyleci i sie sprawdzi.
Alves? Ok ale za 22mln to go nie dostaniemy. To już gracz klasowy, wart swojej ceny, a cena wymagana przez Porto za Bosingwe mi wydaje się śmieszna, już nie patrząc na moje uprzedzenia do niego.

Owszem boje sie o nasz skład, bo Ferguson jak i cały sztab nie przejawia żadnej chęci kupna kogoś kto nie ma korzeni latynowskich. Ostatnie 'głośne' sprawy to Chilijczyk, Portugalczyk, no i Vucinic. Choć ten i tak już przesiąkł Italią. Mnie to nie pokoi, ale to moje subiektywne zdanie.

Barca włączy się do walki, po przegranym półfinale Barca ma takie kłopoty że ich najważniejszym celem bd znalezienie trenera, potem bd myśleć nad składem. Dużo tez zależy od samego Lahma, jak bd chciał odejść do United to to zrobi, o ile Ferguson bd go chciał. Bo jestem niemal pewna że wybierze triumfujące United niż Barcelone z problemami...

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
02-05-2008 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kisia92 - 02-05-2008 14:49
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości