Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #151
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Kisia92 napisał(a):Taka Kisia nie chciałabym Bosingwy nawet jakby był Anglikiem. Nigdy nie wiem ''jak by było gdyby...'.
Według ciebie Bosingwa jest Evra po prawej stronie? Bo według mnie nie. Do transferu Evry też nie byłam przekonana, uwierze w niego jak już do nas przyleci i sie sprawdzi.
Z jednej strony nie chcesz Bosingwy, a z drugiej uwierzysz w niego jak się sprawdzi. To jak w końcu nie wiem czy ty go chcesz czy nie.
Kisia92 napisał(a):Alves? Ok ale za 22mln to go nie dostaniemy. To już gracz klasowy, wart swojej ceny, a cena wymagana przez Porto za Bosingwe mi wydaje się śmieszna, już nie patrząc na moje uprzedzenia do niego.
Ja nawet na ceny nie patrzę, tym bardziej, że pochodza z The Sun.
Kisia92 napisał(a):Barca włączy się do walki, po przegranym półfinale Barca ma takie kłopoty że ich najważniejszym celem bd znalezienie trenera, potem bd myśleć nad składem. Dużo tez zależy od samego Lahma, jak bd chciał odejść do United to to zrobi, o ile Ferguson bd go chciał. Bo jestem niemal pewna że wybierze triumfujące United niż Barcelone z problemami...
Dlatego nie dostaniemy Lahma tak łatwo. Najpierw ofertę musi zaakceptować klub, a dopiero potem piłkarz. Cena będzie się zwiększać im więcej klubów się nim zainteresuje. Poza tym sam Lahm wypowiadał się, że jego marzeniem jest gra w Barcelonie.
I tak BTW jakie masz uprzedzenia co do Bosingwy? Ile razy widziałaś go w akcji? Masz jakieś lepsze propozycje za podobną cenę, czyli 15 milionów funtów (bo w te 22 nie wierzę)?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-05-2008 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - mucha - 02-05-2008 15:07
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości