Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #153
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Kisia92 napisał(a):Co do lepszych propozycji. Nawet nie za 15mln a za darmo. Owen Hargreaves np. Wierzę w to że Neville jest w stanie powrócić, jest Brown, jest Hargreaves no i jeszcze Simpson który jest naszą przyszłością. Jeśli chcemy w ogóle inwestować i ufać młodzieży ze szkółki to ten chłopak jest pierwszy na liście.
Nie lubię takiego gadania. Dobrze, że nie dodałaś do tej listy O'Shea. Klub musi się wzmacniać, a nie liczyć się z wydatkami, bo w razie co to może zagrać przeciętniak. Nie chciałbym, żeby doszło do takiej sytuacji, gdy w środku pola grali Giggs i O'Shea. Neville może grać, ale on w tym sezonie zagrał zaledwie jedno spotkanie. Ja już za bardzo nie wierzę w odzyskanie dobrej formy. Brown jest środkowym obrońcą, więc niech będzie dobrym zmiennikiem dla Rio i Vidica. To samo tyczy się Hargreaves, którego naturalną pozycją jest środek pomocy. Co do Simpsona, to nie wiem czy zawodnik, który jest wypożyczany do Ipswich jest w stanie grać na poziomie największych gigantów europejskich. Może warto spróbować, ale ryzyko jest duże. My musimy wzmacniać kadrę, a wydatki to sprawa klubu. Jesteśmy najbogatszym klubem na świecie, więc o co się tu w ogóle martwić? Myślę, że w lecie za jakieś 40 milonów funtów możemy bardzo, ale to bardzo mocno wzmocnić kadrę.
Podsumowując, IMO prawy obrońca to priorytet. Nawet nie zastanawiam się, czy jest on potrzebny czy nie, tylko jestem tego pewien. Tak więc na rynku nie ma według mnie lepszego prawego obrońcy od Bosingwy za taką cenę, a koleś jest naprawdę dobry. Marzy mi się taka sytuacja, jaką ma Chelsea, abyśmy na każdą pozycję mieli po dwóch dobrych piłkarzy, bo obecnie jedynie druga linia wygląda naprawdę przyzwoicie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-05-2008 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - mucha - 02-05-2008 17:35
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości