Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Wolverhampton?
Ankieta jest zamknięta.
Tomasz Kuszczak 42.86% 6 42.86%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
Wes Brown 0% 0 0%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Danny Welbeck 28.57% 4 28.57%
Michael Carrick 0% 0 0%
Daron Gibson 7.14% 1 7.14%
Nani 14.29% 2 14.29%
Kiko Macheda 0% 0 0%
Michael Owen 0% 0 0%
Ritchie de Laet 7.14% 1 7.14%
Antonio Valencia 0% 0 0%
Josh King 0% 0 0%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 1-0 Wolverhampton (23.09.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00)
Już w najbliższą środę zagramy z Wolverhampton. Mam nadzieję, że SAF odpocząć podstawowym zawodnik i do gry desygnuje młodych. W ostatnich latach tak właśnie robił i mam nadzieję, iż tym razem Szkot również potraktuje CC jako okazję dla młodych do zaprezentowania swoich umiejętności.

Foster/Kuszczak
Gary - Evans - Brown - Fabio
Park - Anderson/Carrick - Gibson - Tosic
Welbeck/Macheda - Owen


Taki mniej więcej chciałbym zobaczyć skład.
W bramce powinien zagrać, no właśnie kto? Foster gra obecnie w każdym meczu i wydaje mi się, że jak odpocznie w jednym meczu to wielka szkoda mu się nie stanie. Tomek na pewno trochę podłamany, więc można go trochę pocieszyć Smile
Mam nadzieję, że na prawej zagra Gary, ponieważ CC, FA CUP czy mecze o nic w LM to dla niego odpowiednie spotkanie. Niech gra póki nie ma Rafaela, wróci Brazylijczyk to wiadomo, kto wtedy ma grać. W środku Evans no i Brown, nikogo innego na tę pozycje nie mamy. Na lewej Fabio, to chyba oczywiste.
W pomocy prawie na pewno zagra Darron, jego partnerem powinien być Anderson (jeśli nie będzie grał w niedzielnym spotkaniu z City) bądź Carrick, który formą nie grzeszy i takie spotkanie na pewno dobrze mu zrobi. Na skrzydłach Park i Tosic. Dla Zorana to jedyna okazja by się pokazać...
W ataku chciałbym zobaczyć Owena od początku i któregoś z młodych. Wolałbym Danny'ego, ponieważ dawno nie grał w pierwszym składzie. Kiko mógłby wejść w II połowie za tego, który będzie grał słabo.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
18-09-2009 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Manchester United vs Wolverhampton (23.09.2009; 21:00) - Foster - 18-09-2009 11:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości