Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #154
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Z jednej strony można zgodzić się z Kisią, gdyż problem z nadmierną liczbą obcokrajowców rośnie co sezon. Najlepiej byłoby kupić angielskiego obrońcę na prawą stroną, tylko kogo?
Co roku pojawiają się nowe twarze z akademii, ale zazwyczaj na krótko bo za chwilę są wypożyczani do klubów z niższych lig angielskich. Simspona można wypróbować jako zmiennika, i chyba tylko zmiennika. Już od dawana nie mamy dobrego zawodnika z akademii więc ManUtd musi wydawać sporo kasy na transfery aby zabezpieczyć sobie przyszłość klubu.

muszeq napisał(a):Podsumowując, IMO prawy obrońca to priorytet. Nawet nie zastanawiam się, czy jest on potrzebny czy nie, tylko jestem tego pewien. Tak więc na rynku nie ma według mnie lepszego prawego obrońcy od Bosingwy za taką cenę, a koleś jest naprawdę dobry. Marzy mi się taka sytuacja, jaką ma Chelsea, abyśmy na każdą pozycję mieli po dwóch dobrych piłkarzy, bo obecnie jedynie druga linia wygląda naprawdę przyzwoicie.

Prawy obrońca to główny cel letniego okienka transferowego. Tylko czy aż tyle kasy warto wydać za portugalskiego obrońcę?!
03-05-2008 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Miko - 03-05-2008 22:18
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości