Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #159
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Ja najbardziej jestem za Richardsem. Co z tego, że jest z City, jak kupowaliśmy już RIo, czy Smitha z Leeds. Dobry zawodnik to skarb (w dodatku Anglik), nieważne komu kibicuje, czy gdzie grał. Jest świetny, młody, ograny w Premiership, w dodatku do wyciągnięcia, bo w MC sytuacja jest nieciekawa.

Ostatnio nawet się przekonałem do Alvesa, ale to tylko ze względu, że jeśli miałbym wybierać między nim, a Bosingwą. A taki klub jak MU nie musi liczyć kasy i jak Fergie będzie chciał jakiegoś zawodnika to go dostanie. Jak przypasuje mu Richards to będzie, jak Bosingwa to Portugalczyk przyjdzie, jak Alves to Alves. Liczymy tutaj pieniądze, a prawda jest taka, że w obliczu ostatnich zysków to United nie zrobi większej różnicy Ł10 mln w jedną, czy drugą stronę. Tym bardziej, że po zakupie prawego obrońcy i napastnika kadra będzie gotowa na ładnych parę lat.

Taki klub, jak MU nie może się oglądać na kasę, bo im Chelsea, Barca i inne wszystkich najlepszych powyciągają, a my zostaniemy z Bosingwą, który imo jest o klasę gorszy od Alvesa, a może też Richardsa. Co nie znaczy, że da się z niego zrobić obrońcę na miarę United (patrz Evra). Ale to wszytko niepewne jest. A Richards jest pewny jak mało kto Big Grin
05-05-2008 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Luki - 05-05-2008 09:53
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości