Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #168
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
fidain napisał(a):
sebos_krk napisał(a):Wpadłem na taki pomysł. Owen H zostaje na prawej obronie i gwarantuje obsadzenie pozycji na długie lata, a na jego miejsce do środka kupujemy Gennaro Gattuso. Jak to widzicie? Smile

Chodzą nawet takie ploty ostatnio (Gattuso ponoć ma odejść z Milanu i podobno chciałby grać w Anglii). Ja bym nie miał nic przeciwko chociaż osobiście wolał bym kogoś młodszego. Zresztą... OH wolał bym mimo wszystko widzieć jako DP a kupić prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia. Najlepiej Lahma ale o niego trzeba by ostro walczyć i pewnie wydać kupę kasy Sad
Zgadzam się z fidian. To, że OH dobrze gra na prawej obronie o tylko pokazuje, że jest w stanie poradzić sobie na różnych pozycjach, ale został kupiony z myślą gry jako defensywny pomocnik, więc nie chciałbym aby to się zmieniło. A poza tym faktycznie Gattuso może i jest wojownikiem ale ma już 30 lat... Także niech Anglik pozostanie na swojej nominalnej pozycji a na prawą obronę kogoś kupić. No właśnie:
mufc.pl napisał(a):Zaskakującego wywiadu niemieckiemu dziennikowi "Kicker" udzielił Uli Hoeness. Menedżer Bayernu Monachium stwierdził, że Lahm, który po sezonie prawdopodobnie odejdzie z drużyny mistrza Niemiec na pewno nie trafi do FC Barcelony. Według niego 24-letni prawdopodobnie przejdzie do Manchesteru United choć, jak sam przyznał nadal ma nadzieję, że reprezentant Niemiec pozostanie na Allianz Arena.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-05-2008 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Lukas - 07-05-2008 08:36
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości