Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 Aston Villa (12.12.2009)
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Manchester United vs Aston Villa (12.12.2009; 18:30)
Tomek91 napisał(a):Mocne u siebie Fulham nie jest groźne, szczególnie w samym środku okresu świąteczno-noworocznego? Rok temu United poległo tam, choć problemów ze składem nie było

z tego co pamiętam (mogę się mylić) to zdaje mi się,że z Fulham przegraliśmy raz ... ale wcześniej wygraliśmy z nimi w lidze i w jakimś pucharze a potem polegliśmy ale graliśmy z nimi w ciągu miesiąca 3 mecze Tongue

Fulham jest mocne. Nie przeczę, ale trzeba ich pokonać bo takie mecze trzeba wygrywać!

Składu nie typuje bo to za dużo kombinacji ... bo nie wiadomo czy SAF postawi na de Leata na prawej czy da grać tam Fletcherowi, czy Carrick będzie z Vidicem na środku czy Brown ... za dużo nie wiadomych a ja osobiście chciałbym taki atak Roo-Berbatow a po 45' minutach Berabtow-Owen ... Michael musi dostawać więcej niż 10-15 minut w meczach ligowych!

Poza tym myślę,że atak Berbatow-Owen lepiej by się sprawdził ... chociaż nie zdziwi mnie jak zobaczymy nawet ustawienie 4-3-3:
Edwin
Fletcher/de Leat-Vidić-Brown/Carrick-Evra
Valencia-Anderson-Giggs
Rooney
Berbatow - Owen
10-12-2009 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United vs Aston Villa (12.12.2009; 18:30) - bobsley - 10-12-2009 20:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości