Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Hull City 1-3 Manchester United (27.12.2009)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #8
Re: PL: Hull City - Manchester United (27.12.2009; 17:00)
Nie ma innej opcji, jak pokonanie Hull. Jeśli nie chcemy, żeby Chelsea nam odpłynęła, to musimy pokonać Tygrysy. Przy normalnym składzie pewnie bylibyśmy w stanie ich pojechać 3, 4:0, ale w niedzielę będę zadowolony z jednobramkowego zwycięstwa. Mam ogromną nadzieję, że Vidic lub Brown będzie gotowy na ten mecz. Jeśli nie, to nasza obrona znów będzie przypominała szwajcarski ser.

Pozytywny wariant: Rafael/Fabio, Carrick, Vidic/Brown, Evra
Negatywny wariant (jeśli niezdolni do gry będą również bliźniacy): De Leat, Fletcher, Carrick, Evra.

Ten drugi napawa mnie sporym przerażeniem. Cholernie mi się marzy, by przynajmniej jeden stoper był zdrowy w niedzielę. Wtedy jego partner czuje się pewniejszy. Bo szlag mnie trafia gdy widzę Carricka dyrygującego defensywą. Nie chodzi o to, że spisuje się tam źle, bo tak nie jest, ale to nie to...

Pragnę też zobaczyć normalne zdrowe 4-4-2, bo jak widzę eksperymenty z 4-5-1, 4-3-3 czy to nieszczęsne 3-5-2 przy tak okrojonym składzie, to ręce same składają mi się do modlitwy. Obrona zależy już tylko od postawy naszych fizykoterapeutów. Dalej widzę to tak: Valencia, Scholes, Fletcher, Giggs. Czyli inteligencja dwóch weteranów, waleczność Darrena i dynamika Valencii. Zwłaszcza dwaj staruszkowie mogą się przydać, bo ich przemyślane, błyskotliwe zagrania mogą narobić sporo szumu. W ataku Berbatow z Rooneyem. I spokojnie możemy myśleć o wywiezieniu trzech punktów.

Do boju!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
25-12-2009 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Hull City - Manchester United (27.12.2009; 17:00) - Szymcio - 25-12-2009 17:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości