Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (30.12.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (30.12.2009; 21:00)
Już za trzy dni następny mecz. Mam nadzieję, iż nasza gra będzie wyglądała lepiej niż dziś. Jednak nie mam nic przeciwko by wynik był tak jak dziś.
Tomek
De Laet/Rafael - Vidic - Brown - Fabio
Park - Carrick - Fletcher/Scholes - Obertan
Rooney - Berbatov


Na bramce oczywiście Tomek. Tak swoją drogą to jak długo jeszcze Edwin będzie pauzował?

Obrona znów złożona z 4 nominalnych obrońców. Nie wiem czy Rafałek po kontuzji jest już na tyle sprawny by rozegrać dwa mecze w ciągu trzech dni. Jeśli nie to w jego miejsce De Laet. W środku Vidic i Brown - choćbyśmy chcieli coś zmienić to nie mamy takie możliwości, wydaje mi się jednak, że nikt nie odczuwa takiej potrzeby. Na lewej stronie Fabio. Evra w ostatnich dwóch meczach zaprezentował się słabo, myślę, że czas na odpoczynek.

Dałbym odpocząć również Antosiowi, który ostatnio nie zachwyca... W jego miejsce Park, po przeciwnej stronie Obertan. Jeśli by Gabi grał słabo w II połowie w jego miejsce Giggs czy tam Valencia. W środku Carrick, a do pary ktoś z dwójki Fletcher/Scholes, w tym meczu to my powinniśmy dyktować warunki, więc lepszym wyjściem będzie chyba Paul.

W ataku Waynie i Dymitar. W drugiej połowie wpuścić Owena i gitara.

Nie wyobrażam sobie by 3 punkty nie zostały na Old Trafford. Osobiście przyznam, że bardzo liczę, iż Fulham urwie choćby punkt Chelsea.
Do boju Diabły! Czas zacząć marsz po tron Smile

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
27-12-2009 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (30.12.2009; 21:00) - Foster - 27-12-2009 21:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości