Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (30.12.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (30.12.2009; 21:00)
Jak każdy mecz w tym okresie tak i ten będzie dla nas bardzo ważny. Jednak szczerze przyznam, że jestem dziwnie spokojny, bardziej denerwowałem się przed starciem z Hull. Pewnie to dlatego, iż tak jak wspominaliście Wigan nam "leży" i w dodatku gramy na Old Trafford.

Jeśli chodzi o skład, to ja bym chciał zobaczyć coś takiego:

Kuszczak - Rafael, Brown, Vidić, Fabio - Nani :lol: , Anderson, Carrick, Obertan - Rooney, Berbatow

Tak więc... bramka to pewniak. W środku obrony wyboru nie mamy, a na skrzydłach bracia da Silva. Dlaczego? Ano Rafael przyda się w ofensywie, poza tym podobno w defensywie ostatnio było lepiej. A Pat niech odpocznie nawet te trzy mecze. Pomoc, w środku Andi, który dawno już nie grał oraz Carrick, zaś na skrzydłach Nani... ot co, niech dostanie szansę na zakończenie roku i Obertan, który myślę, że w takim meczu również mógłby zagrać. W ataku nasi podstawowi snajperzy.

To taka moja wizja naszego składu na ten mecz, lecz znając życie za Naniego zagra Park, a zamiast Fabio zobaczymy Evra.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-12-2009 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (30.12.2009; 21:00) - RedLucas - 30-12-2009 11:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości