Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (30.12.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (30.12.2009; 21:00)
fasol napisał(a):
RedLucas napisał(a):Ano Rafael przyda się w ofensywie, poza tym podobno w defensywie ostatnio było lepiej.

W meczu z Hull było niby lepiej? Nie zgodzę się absolutnie, przy świetnej interwencji Kuszczaka po strzale bodajże Olofinjany to Brazylijczyk nie zdążył wrócić. W dalszej części również kilka razy się zapominał. Wolę Richiego na prawą flankę.

Ale napisałem "podobno", bo meczu nie oglądałem, a tak wyczytałem z wypowiedzi tutejszych użytkowników.

fasol napisał(a):
RedLucas napisał(a):zaś na skrzydłach Nani... ot co, niech dostanie szansę na zakończenie roku

Szansę to niech mu Wojtek Mann w swoim programie na tvp2 da. Sa lepsi od niego i niech lepsi grają. To nie jest mecz żeby komuś szansę dawać, trzeba go pewnie wygrać i dużym optymizmem wejść w ten Nowy Rok.

Aha, czyli skreślamy Naniego... Ja go nie skreślam i jeśli ma dostawać szansę, to kiedy jeśli nie na Old Trafford w meczu z rywalem, z którym ostatnimi czasy gra się nam naprawdę dobrze. Uprzedzając Twoją odpowiedź powiem, że w meczach Carling Cup grają Obertan, Tosić, Welbeck, więc tam sobie nie pogra, bo Fergie nie będzie chciał, aby Portugalczyk zabierał szansę pokazania się młodym.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-12-2009 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (30.12.2009; 21:00) - RedLucas - 30-12-2009 14:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości