Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Wigan Athletic (30.12.2009)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (30.12.2009; 21:00)
Panowie, przecież Nani ma kontuzję, także na 100% nie zagra.

Odniosę się jeszcze do tego co napisał fasol o Rafaelu. A więc mówię Ci, że chyba trochę przesadzasz. Zawsze jest tak, że da Silva nie wraca, idzie na całego zamiast wyczekać przeciwnika, ale w przeciwieństwie do innych spotkań, z Hull nie było tego widać. Chłopak jak zwykle grał ostro, błędów oczywiście się nie ustrzegł, lecz ja za bardzo tych braków powrotów sobie przypomnieć nie mogę. W ofensywie tym razem nie szalał, ale rywal nie tylko się bronił, często starał się atakować i Brazylijczyk nie spanikował, nie popełniał fauli w pograniczu pola karnego zawsze będąc na swoim miejscu po prawej stronie, gdy wymagała tego sytuacja.
Może dla kogoś wyda się to trochę przekorolowane, ale spisał się całkiem, całkiem.
Jeśli pogra trochę dłużej z Valencią to mogą stworzyć naprawdę ciekawą parę. Rafael będzie go wspomagał w ataku, a Ekwadorczyk w obronie, bo jak wiadomo Antonio nie jest skrzydłowym z serii "mam w dupie defensywę".
30-12-2009 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Wigan Athletic (30.12.2009; 21:00) - Kwas - 30-12-2009 18:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości