Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Burnley FC (16.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3
Re: PL: Manchester United - Burnley FC (16.01.2010; 16:00)
Patrząc na naszą obecną formę, ciężko być optymistą przed tym meczem... Burnley na wyjazdach gra bardzo słabo. Z 10 meczy zremisowali tylko jeden, resztę przegrali. Jednak mimo to spodziewam się męczarni.

Diabły , nie ukrywajmy ostatnio grają słabo. Większość zawodników pod formą, do tego ciągłe kombinowanie SAF'a ze składem i jest jak jest.

Mam nadzieję, iż na ten mecz zdrowy będzie już Vidic, bo jak znów mam patrzeć jak napastnicy drużyny przeciwnej kręcą dwójką naszych stoperów to mnie chyba szlak trafi...

Kuszczak
Rafael - Vidic/Evans - Brown - Evra
Valencia - Carrick - Anderson - Tosić
Rooney - Owen/Welbeck/Diouf


W bramce oczywiście dobrze spisujący się jak na razie Tomek.

W obronie po bokach da Silva i Evra. W środku mam nadzieję, że Vidic i Brown. Evans po kontuzji wyraźnie spuścił z tonu. Niech porządnie potrenuje, bo aż żal patrzeć jak kręcą nim napastnicy drużyny przeciwnej.

W środku wielkie wyboru nie mamy. Fletcher zawieszony, poza tym bez formy. Scholes również formą nie grzeszy. Hargo nadal nie zdolny do gry, zostają więc Carrick i Anderson.
Na skrzydle Valencia, który ostatnio jako jeden z niewielu nie zawodzi. A na drugim skrzydle Tosić. Tak, tak dobrze widzicie Zoran Tosić. Park gra słabo, Giggs podobnie, o Nanim SAF już zapomniał, Obertan jest za słaby, więc zostaje młody Serb. Skoro już go kupiliśmy to dajmy mu szansę. Spiszę się dobrze wszyscy będziemy zadowoleni. Zagra słabo, będzie szukać kolejnego rozwiązania. Co to za różnica czy będziemy się wkurzać z powody słabej gry Parka, Giggsa czy Tosicia?

W ataku święta krowa Rooney i ktoś z trójki Diouf, Owen, Welbeck. Musimy sobie radzić bez Berbatova przynajmniej ze dwa miesiące...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
10-01-2010 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Burnley FC (16.01.2010; 16:00) - Foster - 10-01-2010 11:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości