Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Burnley FC (16.01.2010)
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: PL: Manchester United - Burnley FC (16.01.2010; 16:00)
Kolejny (który to już?) mecz z cyklu "trzeba wygrać". Obawiam się, że do końca sezonu każdy mecz będzie na wagę złota, toteż nie wyobrażam sobie straty punktu na własnym stadionie z takim przeciwnikiem jak Burnley. Nie ma co kombinować z taktyką: jak jakimś cudem zobaczę 4-5-1 to się niemiłosiernie wkurwię. 2 napastników to absolutny mus w dzisiejszym spotkaniu. Osobiście wolałbym zobaczyć Owena w parze z Rooneyem: myślę, że należy się to Owenowi, gdyż ostatnio wiele sobie nie pograł a Berbatov boryka się z dolegliwościami w kolanie.

W środku pewniakiem jest Carrick, jednak obsada stanowiska jego partnera jest dla mnie zagadką: wiadomo, że Fletcher nie zagra z powodu czerwieni, więc obstawiam, że zobaczymy dziś Andersona. Jeszcze większy problem jest na lewym skrzydle. O ile prawą stronę można obstawiać w ciemno, to lewa w tym sezonie jest jedną, wielką rotacją. Osobiście chciałbym zobaczyć Giggsa, jednak równie prawdopodobny wydaje się być występ Parka. Obertan wciąż nie udowodnił, że zasłużył na pojawienie się na boisku od pierwszych minut: obecnie ostatnie 30 min to max na co go stać, aby zostawił po sobie dobre wrażenie.

W obronie wielkich możliwości kombinacyjnych nie ma. Jeśli VDS będzie zdrowy, to pewnie on wyjdzie. W przeciwnym wypadku pewniakiem jest Kuszczak. Lewa strona to oczywiście niezmordowany Evra. W środku wciąż brak naszych, podstawowych zawodników: nie wiadomo jak poważny jest uraz Vidicia a Rio wciąż nie jest na tyle zdrowy, aby wyjść na boisko. Pozostaje więc Brown i Evans. Na prawej też wielkiego wyboru nie ma: Gary wraca po kontuzji, co automatycznie wpływa na jego słabą formę. Myślę, że dostanie szansę aby wejść w tryb meczowy w spotkaniu z City, więc dziś na prawej stronie wybiegnie Rafael, który ostatnio dobrze sobie radził, zarówno w obronie jak i w akcjach ofensywnych (na szczególną pochwałę zasługuje jego gra kombinacyjna z Valencią - myślę, że właśnie kogoś takiego potrzebuje Antek aby pokazać pełnię swoich możliwości, czego nie może robić kiedy ma na swojej stronie kogoś takiego jak O'Shea).

Podsumowując:

VDS
Rafael - Brown - Evans - Evra
Valencia - Carrick - Anderson - Giggs
Rooney - Owen

Tak bym to widział, chociaż nie zdziwię się jak obok Carricka wyjdzie Scholes, zamiast Giggsa Park i Berbatov jako partner Rooneya w ataku. Tak, czy inaczej: 3 punkty muszą zostać w Manchesterze. Najlepiej aby powtórzyć wynik ze spotkania z Wigan, aby podreperować bilans bramkowy. To jednak byłby takich bonus. Pozostaje jeszcze trzymać kciuki za Bruce'a aby urwał dziś coś niebieskim.
16-01-2010 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Burnley FC (16.01.2010; 16:00) - ryszard - 16-01-2010 13:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości