Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Burnley FC (16.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #24
Re: PL: Manchester United 3-0 Burnley FC (16.01.2010)
Wynik cieszy, ale nasza gra już nie... Przerażający jest fakt, jak łatwo w dzisiejszym meczu zawodnicy Burnley dochodzili do sytuacji bramkowych. Brown i Evans nie tworzą kolektywu. Rio i Nemanja wracajcie! Neville jest żałosny, drugi mecz z rzędy, w którym skrzydłowi z drużyny przeciwnej robią z nim co chcą.
Środek drugiej linii, też nie wygląda jakoś rewelacyjnie... Scholes momentami grał fajnie, a momentami wyglądało to tak jakby mu się nie chciało. Carrick zagrał przyzwoicie, jednak stać go na zdecydowanie więcej.
Ładnie w dzisiejszym meczu wyglądały skrzydła. Większość akcji była prowadzona skrzydłami.

Nie ma się czym podniecać, graliśmy ze słabym Burnley, więc wynik nikogo dziwić nie powinien. Jednak mieliśmy dziś sporo szczęścia, bo gdyby goście wykorzystali choć jedną z kilku dobrych sytuacji mogłoby nie być tak fajnie...

VDS - szkoda mi Tomka, jednak Edwin to klasa sama w sobie.

Neville - jak już pisałem, Anglik nie daje już rady. Przykro mi to mówić, jednak ten sezon powinien być jego ostatnim...

Brown - sporo błędów w obronie

Evans - niewiele lepiej. Jak już wcześniej pisałem, para Wes-John nie funkcjonuje zbyt dobrze

Evra - nie ustrzegł się błędów w obronie, jednak rozegrał dobre spotkanie. Wiele razy zatrzymywał akcje przeciwników, do tego jak zawsze aktywny w ofensywie.

Valencia - dobre spotkanie, wiele akcji przechodziło dziś przez niego. Często jednak brakowało tego kluczowego zagrania. Świetne podanie przy trzeciej bramce

Scholes - w pierwszej połowie zaprezentował się słabo, w drugiej połowie było już znacznie lepiej

Carrick - jak zawsze bardzo dobrze pracował w defensywie, do tego posłał kilka super piłek. Przyzwoite spotkanie, jednak Michael stać Cię na więcej

Nani - dziś Portugalczyk pokazał, że potrafi. Nani rozegrał dobre spotkanie, grał z głową. Chciałbym by dostał szanse gry w kilku meczach z rzędu

Rooney - momentami irytował, jednak strzelił kolejną bramkę i zaliczył asystę

Berbatov - dobre spotkanie Bułgara. Strzelił ładną bramkę, a do tego rozegrał naprawdę dobre spotkanie. W drugiej połowie praktycznie każda akcja przechodziła przez niego.


Anderson - dobra zmiana. Ładnie wszedł w grę, ciepnął kilka fajnych piłek.

Owen - cofał się, rozgrywał

Diouf - szybki jest chłopak. Podoba mi się to, że Mame podczas każdej akcji ustawiony jest przy stoperze drużyny przeciwnej i wyczekuje prostopadłej piłki. Moim zdaniem będzie mieli z niego wiele pożytku.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
16-01-2010 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 3-0 Burnley FC (16.01.2010) - Foster - 16-01-2010 22:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości