Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Hull City (23.01.2010)
ryszard Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Re: PL: Manchester United - Hull City (23.01.2010; 16:00)
michal85 napisał(a):Najnowsze newsy: Rio i Berba gotowi do gry, Vidić jeszcze musi poczekać 2 tygodnie.

VdS - Brown, Ferdinand, Evans, Evra - Valencia, Fletcher, Carrick, Nani - Rooney, Berbatov

Proszę Fergie, grajmy już pierwszym zespołem, bez żadnych kombinacji 8-)

Cóż, liczyłem na powrót Vidy chociażby na mecz z City: szkoda, że nie da rady.

Generalnie to postawiłbym na taki sam skład co Michał. Trzeba szybko strzelić bramkę i wypunktować przeciwnika, gdyż w środę czeka nas wyjątkowo trudny i prestiżowy mecz. Berbatov powinien sobie odpocząć od ok. 60 minut. Owen udowodnił, że jest w stanie dobrze się komunikować z Rooneyem, więc to jego widziałbym w miejsce Bułgara, kiedy o wynik wszyscy będą już spokojni. Podobnie z Rooneyem i zmianą na Dioufa - chłopak zasługuje na min. 15 minut gry.

Mecz, który teoretycznie powinien należeć do gatunku "łatwych, szybkich i przyjemnych", jednak już Koguty się przejechały na takiej postawie. Co prawda są ostatnio bardzo nieskuteczni a bramkarz Hull rozegrał mecz życia, jednak nie należy lekceważyć rywala. Jeśli zawodnicy podejdą do meczu profesjonalnie, z werwą i agresją, sprawa wyniku powinna być rozstrzygnięta w pierwszej połowie. Liczę, że wynik nie tylko będzie skutecznym sygnałem dla Arsenalu i Chelsea, że wciąż mają się czego obawiać, ale również nasz najbliższy rywal (tj. City) odczuje go w swojej psychice.

Chciałbym powtórkę z Wigan, ale wiadomo - przewidzieć wynik w tym sezonie jest ciężko. Najważniejsze 3 punkty, jednak atut własnego boiska, poczucie niesprawiedliwości i rozgoryczenia po 2-1 z City, powinny sprawić, że United zademonstrują to, na co ich naprawdę stać.
22-01-2010 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Hull City (23.01.2010; 16:00) - ryszard - 22-01-2010 13:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości