Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Hull City (23.01.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: PL: Manchester United - Hull City (23.01.2010; 16:00)
Po wczorajszym zwycięstwie Arsenalu spadliśmy na trzecie miejsce, dlatego też nie możemy sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. W ostatnim czasie nasza gra nie zachwyca, co martwi, tym bardziej, że już niedługo czekają nas bardzo ważne mecze m.in z Toffikami i Kanonierami.

Edwin
Rafael - Rio - Vidic - Evra
Valencia - Fletcher - Carrick - Nani
Rooney - Berbatov


Tak bym to widział.
Bramki strzec będzie oczywiście van der Sar.
W obronie po bokach Rafael i Evra. Parę stoperów według mediów tworzyć mają powracający po kontuzji Rio i Vidic. Wszyscy czekamy na powrót obu naszych skał, mam nadzieję, że w sobotę się doczekamy.
Gramy u siebie, więc wyjdzie czwórką w pomocy. Na skrzydłach Valencia i Nani. Mam nadzieję, iż SAF da kolejną szanse Portugalczykowi. Ryan grał w środę, Obertan gra dziś w rezerwach, pozostaje więc Nani i Park. Z całym szacunkiem do Ji-Sunga, ale wolę Naniego. Dominację w środku pola zapewnić powinni nam Fletcher i Carrick.
Z przodu Rooney i Berbatov. Mam nadzieję, że Dymitar jest zdolny do gry.

Hull do najsilniejszych przeciwników nie należy. Mimo że nasza gra nie powala na kolana, uważam że jesteśmy w stanie odesłać The Tigers do domu z bagażem dwóch, trzech bramek.
Trzy punkty zostają na Old Trafford, każdy inny wynik będzie wielki zaskoczeniem.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
21-01-2010 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Hull City (23.01.2010; 16:00) - Foster - 21-01-2010 20:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości